پرواز فوق العاده به فرودگاه بیروت برای بازگرداندن ایرانی ها

به گزارش وبلاگ فروش، مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) از صدور مجوز پرواز فوق العاده از سوی سازمان هواپیمایی لبنان برای مراجعت هم وطنان از این کشور در روز 22 مرداد ماه سال جاری اطلاع داد.

پرواز فوق العاده به فرودگاه بیروت برای بازگرداندن ایرانی ها

حسین جهانی در گفت وگو با وبلاگ فروش اظهار کرد: این پرواز فوق العاده با شماره 661 در ساعت 13 و 40 دقیقه روز چهارشنبه 22 مردادماه (12 اگوست) امسال از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) انجام می گردد. همچنین بازگشت این پرواز در همان روز، با شماره 661 در ساعت 16 به وقت محلی فرودگاه بیروت را ترک و درساعت 20 در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به زمین می نشیند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا مجوزها و هماهنگی های لازم برای تامین امنیت این پرواز اجرا شده است؟ اضافه کرد: این پرواز طی هفته های گذشته به صورت باری و مسافری برنامه ریزی شده و همه مجوزهای آن طی 24 ساعت گذشته اخذ شده است. همچنین استعلام های لازم برای انجام این پرواز و تامین شرایط و امنیت دریافت شد و هیچ مسئله ای وجود ندارد.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: برای بازگشت هموطنانمان به کشور در این پرواز محدودیتی وجود ندارد و ایرانی هایی که قصد بازگشت دارند می توانند به وسیله دفتر شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما یا به وسیله سایت اینترنتی https://ebooking.iranair.com اقدام نمایند.

به گزارش وبلاگ فروش، براساس آخرین اطلاعیه اعلام شده از سوی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به منظور جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا، همه مسافران برای بازگشت به کشور باید شرایط پذیرش را داشته باشند، بدین ترتیب تمامی مسافران بالای دو سال در پروازهای ورودی به کشور باید اقدام به انجام آزمایش PCR در محدوده زمانی 96 ساعت مانده به پرواز کرده و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی به هنگام ورود به نمایندگان وزارت بهداشت در پایگاه بهداشت مرزی تحویل دهند. از سوی دیگر ضمن استفاده اجباری از ماسک همه مسافران تحت آزمایشات غربالگری در زمان ورود به فرودگاه قرار گرفته و در صورت مشکوک بودن پس از تکمیل فرم تعهدنامه باید خود را به مدت 14 روز قرنطینه خانگی نمایند. البته این شرایط برای مسافران ایرانی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پرواز فوق العاده به فرودگاه بیروت برای بازگرداندن ایرانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز فوق العاده به فرودگاه بیروت برای بازگرداندن ایرانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید