شرایط عجیب ذوب آهن؛ از تائید تا انکار در انتخاب سرمربی، اسماعیلی فر هم جدا می گردد؟

به گزارش وبلاگ فروش، درحالی که باشگاه ذوب آهن این روز ها در پی انتخاب سرمربی جدید است اما زمزمه های جدایی دانیال اسماعیلی فر نیز از این تیم شنیده می گردد.

شرایط عجیب ذوب آهن؛ از تائید تا انکار در انتخاب سرمربی، اسماعیلی فر هم جدا می گردد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ فروش, حدود یک ماه از جدایی علیرضا منصوریان از تیم فوتبال ذوب آهن می گذرد اما هنوز سرمربی جدید این تیم معین نشده است. در این مدت نام های زیادی از جمله علی دایی, منصور ابراهیم زاده, زلاتکو کرانچار, مهدی تارتار و چیرو فررا برای نشستن روی نیمکت ذوبی ها شنیده شد و حتی خبر هایی برای قطعی شدن حضور دایی یا کرانچار در ذوب آهن نیز منتشر شد.

این در حالی است که دو ماه از زمان اولتیماتوم جدی باشگاه ذوب آهن به منصوریان می گذرد و طبیعی بوده که از همان زمان مسئولان این باشگاه به فکر جایگزین احتمالی برای این مربی بوده اند ولی تا به امروز این اتفاق رخ نداده و هر روز این باشگاه از جهات مختلف در حال آسیب خوردن است.

همه اخبار ضد و نقیض حوالی باشگاه ذوب آهن و سرمربی آینده اش در شرایطی است که امروز (شنبه) باشگاه ذوب آهن گفت با یک مربی خارجی پیروز و خوشنام توافق نموده است اما ساعتی بعد مجتبی فریدونی عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن در گفت و گویی با رد این خبر گفت: حتما این توافق با آقای محمدی (مدیرعامل باشگاه) اجرا شده است نه خود باشگاه. ما تا الان روی هیچ گزینه ای توافق نداشته ایم و هیئت مدیره در جریان نیست و در ادامه عنوان نموده که حتماً محمدی اختیارات ویژه ای از جای دیگری دارد!

ذوبی ها در این اوضاع آشفته تا به امروز در فصل جابجایی نیم فصل 4 بازیکن شان را از دست داده اند. جدا از دو بازیکن نیجریه ای, ارسلان مطهری و میلاد فخر الدینی که جزو مهره های اصلی ذوب آهن به حساب می آمدند نیز جدایی شان را قطعی و به استقلال و تراکتور پیوسته اند. البته ذوب آهنی ها در این مدت خیلی بیکار نبوده اند و برای رفع کردن ضعف خط دفاعی خود, یک گلر لبنانی به خدمت گرفته اند. البته بحث بر سر جدایی دانیال اسماعیلی فر نیز بسیار داغ است, علاوه براینکه این بازیکن از شرایط خود در ذوب آهن راضی نیست و گفته می گردد خواستار جدایی شده است تا به یکی از پیشنهاداتش پاسخ مثبت بدهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شرایط عجیب ذوب آهن؛ از تائید تا انکار در انتخاب سرمربی، اسماعیلی فر هم جدا می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط عجیب ذوب آهن؛ از تائید تا انکار در انتخاب سرمربی، اسماعیلی فر هم جدا می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید