واکنش روسیه به تحریم های جدید آمریکا علیه سوریه موسوم به قانون قیصر

به گزارش وبلاگ فروش، نماینده دائم روسیه در سازمان ملل اظهار داشت که اقدام آمریکا در اعمال تحریم های جدید علیه سوریه با هدف سرنگونی دولت قانونی و ضربه به ملت این کشور صورت می گیرد.

واکنش روسیه به تحریم های جدید آمریکا علیه سوریه موسوم به قانون قیصر

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فروش به نقل از روسیا الیوم، واسیلی نبنزیا نماینده دائم روسیه در سازمان ملل سه شنبه شب در واکنش به اجرای تحریم های قانون قیصر اعلام نمود که اقدام آمریکا در اعمال تحریم های جدید علیه سوریه برای نابودی دولت قانونی سوریه و ضربه زدن به ملت این کشور است.

نبنزیا در نشست دیشب شورای امنیت سازمان ملل گفت که قانون قیصر روز چهارشنبه با هدف نابودی دولت قانونی سوریه و وارد کردن ضربه دردناک به ملت سوریه اجرا می گردد.

وی اضافه نمود: باید اعتراف کرد که این تحریم ها نه با ادعای هدف قرار دادن ریاست سوریه فقط، بلکه برای ضربه زدن به مردم عادی سوریه انجام شده است. هدف از این اقدامات آمریکا، براندازی دولت قانونی در سوریه است.

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل توضیح داد: اتحادیه اروپا از اواخر ماه می تحریم های یکجانبه خود علیه سوریه را تمدید نموده است. ما بارها گفته ایم که این اقدامات نه تنها اقتصاد سوریه بلکه یاری های انسان محبت آمیز به سوری ها را با مشکل روبرو نموده است.

تحریم های قانون قیصر علیه سوریه که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در 20 دسامبر 2019 آن را امضاء کرد، از روز چهارشنبه وارد مرحله اجرا می گردد و طبق آن تحریم های سختی علیه بخش های اساسی اقتصاد سوریه اعمال می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش روسیه به تحریم های جدید آمریکا علیه سوریه موسوم به قانون قیصر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش روسیه به تحریم های جدید آمریکا علیه سوریه موسوم به قانون قیصر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید