واکنش برق آسا به ادعای عباس جدیدی؛ آن شبی که به خانه ما آمدی را به خاطر بیاور

به گزارش وبلاگ فروش، بحث اعمال سلیقه در اعزام تیم ملی کشتی آزاد به بازی های المپیک 2000 سیدنی در 2 دهه گذشته همیشه جای شبهه برای طرفدران این رشته بوده و در چند روز گذشته پیشکسوتان کشتی نیز مطالبی در این زمینه بیان کردند. آنان اعمال نظر شخصی را موجب تغییر وزن دانستند.

واکنش برق آسا به ادعای عباس جدیدی؛ آن شبی که به خانه ما آمدی را به خاطر بیاور

عباس جدیدی چند روز پیش در گفت وگویی اعلام نموده بود: برزگر، خادم و صنعتکاران این ها آمدند امیر خادم را یک جوری وارد تیم ملی در المپیک سیدنی کردند که نتیجه اش این شد که نه امیررضا خادم مدال گرفت، نه علیرضا حیدری و نه من. در صورتی که دست به ما نمی زدند هم علیرضا حیدری طلا می گرفت و هم من. 2 طلای المپیک سیدنی را این آقایان با تصمیم گیری غلط به باد دادند.

منصور برزگر سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران در المپیک 2000 سیدنی روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در واکنش به سخنان عباس جدیدی گفت: بهتر است دهانم را باز نکنم، زیرا در این صورت عباس جدیدی حرفی برای گفتن نخواهد داشت او می داند من می خواهم از چه چیزی صحبت کنم.

پیشکسوت و سرمربی اسبق تیم ملی این را هم گفت: عباس جدیدی بهتر است آن شبی که به خانه ما آمد به خاطر بیاورد. من هنوز شاهد آن شب را دارم.

منبع: فرارو

به "واکنش برق آسا به ادعای عباس جدیدی؛ آن شبی که به خانه ما آمدی را به خاطر بیاور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش برق آسا به ادعای عباس جدیدی؛ آن شبی که به خانه ما آمدی را به خاطر بیاور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید