هنرمندان پیشکسوت جزو گروه های سنی پرخطر در مورد مقابله با بیماری های آنفولانزا و کرونا هستند

به گزارش وبلاگ فروش، خبرگزاری خبرنگاران-سیدمحمد طباطبایی مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت درباره اینکه آیا واکسن آنفولانزا به هنرمندان پیشکسوت تعلق می گیرد یا نه خاطرنشان کرد که پیگیر این موضوع از وزارت بهداشت هستیم.

هنرمندان پیشکسوت جزو گروه های سنی پرخطر در مورد مقابله با بیماری های آنفولانزا و کرونا هستند

به گزارش وبلاگ فروش، سید محمد طباطبایی مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت درباره اینکه آیا مؤسسه در شرایط کرونایی موجود و پرخطر بودن گروه سنی اعضای این مؤسسه به دنبال راهکاری برای تعلق دریافت واکسن آنفولانزا به هنرمندان پیشکسوت هست یا نه گفت: هنرمندان پیشکسوت در سنین بالای 60 و 70 سال هستند و در مقابل بیماری های آنفولانزا و کرونا در گروه پرریسک و پر خطر حضور دارند. از این رو باید حواسمان باشد که این عزیزان کمتر مورد آسیب قرار بگیرند.

وی یادآور شد: در حال حاضر دغدغه مردم و به ویژه گروه های سنی پرخطر استفاده از واکسن آنفولانزا است و هنرمندان پیشکسوت هم از این امر مستثنی نیستند.

طباطبایی اظهار کرد: ما در هیأت مدیره مؤسسه هنرمندان پیشکسوت تهیه واکسن آنفولانزا برای اعضای مؤسسه را مصوب کردیم و نامه ای نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه دادیم تا از وزارت بهداشت درخواست نمایند امکان تهیه واکسن آنفولانزا برای هنرمندان پیشکسوت فراهم گردد.

وی درباره تعداد اعضای مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و واکسن آنفولانزای مورد احتیاج، شرح داد: کل اعضای مؤسسه یک هزار و 100 نفر هستند که ما تقاضا داریم برای این تعداد از اعضا و یک همراه که شاید یکی از اعضای خانواده یا پرستار این عزیزان باشند نیز واکسن در نظر گرفته گردد که در کل تعداد واکسن های مورد احتیاج 2 هزار و 200 عدد است.

مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت تأکید کرد: ما لیست اعضا و همراهان شان را در اختیار دوستان وزارت بهداشت قرار می دهیم تا این دوستان شیوه توزیع را خودشان مشخص نمایند. به این طریق از رسیدن واکسن ها به دست هنرمندان پیشکسوت اطمینان خاطر پیدا می نمایند.

طباطبایی در انتها سخنان خود توضیح داد: هنرمندان پیشکسوت جزو گروه های سنی پرخطر در مورد مقابله با بیماری های آنفولانزا و کرونا هستند از این رو خواهشمندیم دوستان وزارت بهداشت و در رأس آنها وزیر محترم بهداشت توجه ویژه ای به این قشر داشته باشند و یاری نمایند تا امکان برخورداری و استفاده از واکسن آنفولانزا برای هنرمندان پیشکسوت فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "هنرمندان پیشکسوت جزو گروه های سنی پرخطر در مورد مقابله با بیماری های آنفولانزا و کرونا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنرمندان پیشکسوت جزو گروه های سنی پرخطر در مورد مقابله با بیماری های آنفولانزا و کرونا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید