هاکی روی یخ ایران به دیویژن سه دنیا صعود کرد

به گزارش وبلاگ فروش، سرمربی تیم ملی هاکی روی یخ کشورمان از صعود تیم ملی کشورمان به دیویژن سه دنیا اطلاع داد.

هاکی روی یخ ایران به دیویژن سه دنیا صعود کرد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فروش، کاوه صدقی ضمن تایید این مطلب گفت: امشب در حاشیه برگزاری ملاقات محبت آمیز دو تیم آیس باکس و ام دات آر که هر دو تیم از ملی پوشان هاکی روی یخ کشورمان تشکیل شده آگاه شدیم اعضای کنگره دنیای این رشته در فنلاند تصمیمی گرفته اند که می تواند شیرین ترین خبر برای این رشته به نمایندگی از ورزشهای المپیکی و زمستانی باشد.

سرمربی تیم نایب قهرمان دیویژن چهار دنیا یادآور شد: اعضای کنگره دنیای هاکی روی یخ که در حاشیه مسابقات دنیای تشکیل جلسه داده بودند با ملاک قرار دادن عملکرد مثبت ملی پوشان کشورمان در اولین حضور دنیای خود در قرقیزستان که به کسب عنوان نایب قهرمانی ویژن چهار ختم شده بود این تصمیم بزرگ را برای تیم ایران گرفتند.

صدقی ضمن تبریک این افتخار بزرگ به ورزش دوستان ایران گفت: بدین ترتیب اعضای تیم ملی کشورمان در رقابتهای سال 2023 دنیا که به میزبانی بوسنی برگزار خواهد شد در دیویژن 3 به مصاف تیمهای قدرتمندی نظیر قرقیزستان، بوسنی خواهد رفت.

وی ادامه داد: هاکی روی یخ ایران برای حفظ این اتفاق بزرگ و این جایگاه ارزشمند احتیاجمند حمایت همه جانبه کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش می باشد تا ورزشکاران شایسته ایرانی بتوانند با تامین تجهیزات مورد احتیاج ، تشکیل اردوهای منظم داخلی و برون مرزی و بعلاوه انجام ملاقاتهای تدارکاتی ضمن حفظ جایگاه خود در دیویژن سه ، نیم نگاهی نیز به صعود به دیویژن بعدی داشته باشد.

گرچه این موضوع برای هاکی روی یخ ایران به نوعی آرزو و رویا به نظر می آید اما با شناختی که از غیرت، همت، انگیزه و سخت کوشی ورزشکاران این تیم دارم این قول را می دهم که با حمایت و پشتیبانی متناسب، این بچه ها می توانند به شایستگی باعث سربلندی ایران در میادین بین المللی در این ورزش نوپا در ایران باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هاکی روی یخ ایران به دیویژن سه دنیا صعود کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاکی روی یخ ایران به دیویژن سه دنیا صعود کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید