معمای تست هوش؛ آیا می توانید در عرض 10 ثانیه 3 اشتباه را در این اتاق تشخیص دهید؟

به گزارش وبلاگ فروش، معمای تست هوش؛ یک فکر فعال می تواند این معما را در عرض 10 ثانیه حل نماید.

معمای تست هوش؛ آیا می توانید در عرض 10 ثانیه 3 اشتباه را در این اتاق تشخیص دهید؟

وبلاگ فروش | در این معما، سعی کنید اشتباه پنهان شده در اتاق را پیدا کنید. آیا می توانید اشتباهات را در 10 ثانیه تشخیص دهید؟

به گزارش وبلاگ فروش ؛ این معمای مغزی برای کسانی است که از بازی های سرگرم کننده و پازل لذت می برند. بازی های فکری یک معمای ساده یا یک پازل را جالب تر می نماید، زیرا این بازی های فکری با تفکر خلاق حل می شوند.

در حین حل این معما ها باید از فکر خلاق بهره ببرید و مسئله را کمی متفاوت تحلیل کنید. بنابراین، ما با یک بازی فکری جالب آمده ایم که در آن باید اشتباهات پنهان شده در اتاق را تشخیص دهید.

یک فکر فعال می تواند این معما را در عرض 10 ثانیه حل نماید. ضروری است قبل از پاسخ دادن به سوال به تصویر با دقت نگاه کنید:

متوجه اشتباهات تصویر شده اید؟

.

.

.

فرصت کمی باقی است.

.

.

.

پاسخ بسیار ساده، اما در عین حال مشکل است. برای پیدا کردن اشتباه و عبور از چالش، به عکس نگاهی دقیق بیندازید. حالا یک لحظه وقت بگذارید و سعی کنید ببینید آیا چیزی به نظر شما نادرست است یا خیر. احتمالاً بلافاصله متوجه اشتباه نخواهید شد، زیرا جزئیات آن کوچک تر از چیزی است که فکر می کنید.

.

.

.

بیشتر دقت کنید.

.

.

.

بعضی از پازل ها لزوماً به مهارت های ریاضی یا تفکر احتیاج ندارند، اما آزمون ساده ای برای مهارت های بینایی شما هستند. این معما پیچیده، اما ساده است. زیرا برای حل آن به زمان و قدرت تفکر کمتری احتیاج دارد.

.

.

.

وقت تمام شد.

.

.

.

پاسخ معمای تصویری هوش

اولین اشتباه در تصویر، ساعت است که فقط 9 عدد دارد. اشتباه دوم این است که زن نشسته در تابلو در یک پا کفش دارد و یک پای دیگر او برهنه است و سومین اشتباه در لباس پسر گیتارزن است که یک آستین بلند دارد و یک آستین کوتاه.

منبع: فرادید

به "معمای تست هوش؛ آیا می توانید در عرض 10 ثانیه 3 اشتباه را در این اتاق تشخیص دهید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمای تست هوش؛ آیا می توانید در عرض 10 ثانیه 3 اشتباه را در این اتاق تشخیص دهید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید