مشتری خارجی فرهاد مجیدی لو رفت؛ جدایی از استقلال؟

به گزارش وبلاگ فروش، خبرنگاران: فرهاد مجیدی سرمربی جوان استقلال به تازگی تیمش را قهرمان لیگ برتر ایران نموده و طلسم 9 ساله آبی ها را شکسته است. او بعد از امیر قلعه نویی، دومین مربی ای است که می تواند استقلال را قهرمان لیگ برتر ایران کند.

مشتری خارجی فرهاد مجیدی لو رفت؛ جدایی از استقلال؟

به گزارش وبلاگ فروش، چهارمین قهرمانی استقلال در لیگ برتر ایران در شرایطی در فاصله سه هفته مانده به سرانجام رقم خورده که همین حالا شایعاتی مبنی بر جدایی فرهاد مجیدی از این باشگاه در انتهای فصل به گوش می رسد. البته این بار شایعه جدایی بار فنی دارد و به نظر می رسد مشتری خارجی فرهاد مجیدی مصمم است هرطور شده نظر مثبت این مربی را به دست بیاورد. آنطور که روزنامه خبرورزشی مدعی شده باشگاه الوصل امارات برای جذب فرهاد مجیدی پیش قدم شده و قرار است این مربی را به لیگ یکی از کشور های خلیج فارس ببرد.

فرهاد مجیدی که قریب به 6 سال در این باشگاه اماراتی بازی نموده با جو این تیم به میزان کافی آشنا است و مسئولان این باشگاه هم رابطه حسنه ای با بازیکن سابق دارند. اینکه فرهاد در انتهای این لیگ پیشنهاد الوصل را بپذیرد یا همچنان بخواهد به کارش در استقلال ادامه دهد موضوعی است که تا چند هفته دیگر معین می گردد.

منبع: فرارو

به "مشتری خارجی فرهاد مجیدی لو رفت؛ جدایی از استقلال؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشتری خارجی فرهاد مجیدی لو رفت؛ جدایی از استقلال؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید