مذاکره با شرکت هواپیماساز ATR به مراحل پایانی خود رسید

به گزارش وبلاگ فروش، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه مذاکرات اصولی شرکت های هواپیمایی ایران با هواپیماسازهای مطرح دنیا فارغ از تمام مسائل سیاسی ادامه دارد، از رسیدن مذاکره با شرکت هواپیماساز ATR به مراحل پایانی خود اطلاع داد.

مذاکره با شرکت هواپیماساز ATR به مراحل پایانی خود رسید

مقصود اسعدی سامانی گفت که با توجه به اینکه موتورهای شرکت ATR از سوی کانادا تامین می گردد، در مراحل پایانی مذاکرات ایران دیدگاه خود نسبت به چگونگی استفاده از این هواپیماها را روشن کرد و با توجه به وعده هایی که مسئولان ATR برای نهایی کردن مذاکرات داده اند، این امیدواری وجود دارد که در آینده نزدیک قرارداد مربوط به خرید این هواپیماها به امضا برسد.

وی با بیان اینکه دو شرکت هواپیماساز ایرباس و بوئینگ با توجه به تعهداتی که در قراردادهای خود دارند، به فروش هواپیما به ایران پایبند هستند، تاکید نمود:

فارغ از بحث ها و شعارهای سیاسی که خارج از این حوزه تخصصی است، در حال حاضر اجرایی شدن این توافق ها هیچ مشکل خاصی ندارد و دو طرف نسبت به اجرای آنها تعهد جدی دارند.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی بعلاوه درباره آخرین شرایط مدیریت پروازهای نوروزی در بازار نیز بیان نمود که با توجه به تجربه مثبتی که از مدیریت سفرها در سال گذشته وجود داشته، در امسال نیز این امکان وجود دارد که این سفرها با کمترین حاشیه و التهاب انجام بپذیرد.

سامانی با بیان اینکه شرکت های هواپیمایی همیشه نسبت به خدماتی که به مسافرانشان ارائه می نماید، تعهد جدی دارند گفت در سفرهای نوروزی نیز کوشش بر این خواهد بود که با همکاری با سازمان هواپیمایی تجربه سال گذشته در مدیریت بازار بدون مسائل جدی دوباره تکرار گردد.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا

به "مذاکره با شرکت هواپیماساز ATR به مراحل پایانی خود رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره با شرکت هواپیماساز ATR به مراحل پایانی خود رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید