متن و حاشیه تغییر چهره مهشید جوادی

به گزارش وبلاگ فروش، در این ویدیو مهشید جوادی روبروی آینه نشسته است و گریمور چهره او را برای حضور در نقش اش آماده می کند و خبری هم از تغییر چهره عجیب نیست.

متن و حاشیه تغییر چهره مهشید جوادی

وبلاگ فروش | در طول ساعات گذشته برخی سایت های و رسانه های داخلی با انتشار ویدیو و تصاویری از مهشید جوادی مدعی شده اند که او به شکل عمدی دست به تغییر چهره زده است. آن ها در خبر های خود مدعی شده اند مهشید جوادی این تغییر چهره را به شکلی نامتعارف و عجیب انجام داده است.

به گزارش وبلاگ فروش ، البته اگر متن خبر ادعایی این دسته از سایت ها را باز کنید می بینید که ویدیو مربوط به گریم مهشید جوادی است و زمان انتشار آن هم به سال های گذشته باز می گردد. او در این ویدیو روبروی آینه نشسته است و گریمور چهره او را برای حضور در نقش اش آماده می کند و خبری هم از تغییر چهره عجیب نیست.

این اقدام عجیب رسانه ای حالا با واکنش انتقادی بخشی از کاربران روبرو شده است.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

مهشید جوادی که در حال حاضر 27 ساله است از سال 1393 وارد عرضه بازیگری شد، اما با نقش مرضیه توفیقی مقدم توانست به معروفیت برسد. او پیش از این هم با سریال آنام در قاب شبکه 3 دیده شد، اما این سریال نتوانست معروفیت آنچنانی برای او رقم بزند.

برخی رسانه ها مدعی شده اند که مهشید جوادی علاوه بر بازیگری به نقاشی نیز مشغول است، اما در رشته ریاضی کاربردی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی پیش برده است.

منبع: فرادید

به "متن و حاشیه تغییر چهره مهشید جوادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متن و حاشیه تغییر چهره مهشید جوادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید