عذرخواهی مهران رجبی به علت توهین به اسطوره موسیقی در برنامه خودمونی

به گزارش وبلاگ فروش، مهران رجبی مجری با انتشار ویدئویی نسبت به حواشی ایجاد شده در قبال پخش صدای هنرمند موسیقی کشورمان از مردم خراسان شمالی و مردم ایران عذرخواهی کرد.

عذرخواهی مهران رجبی به علت توهین به اسطوره موسیقی در برنامه خودمونی

به گزارش وبلاگ فروش شامگاه سه شنبه در برنامه خومونی شبکه سه سیما با اجرای مهران رجبی پس از پخش بخشی از ترانه فولکلور به وسیله هنرمند موسیقی نواحی کرمانجی، سهراب محمدی، از یک شرکت کننده خواسته می گردد صدای او را تقلید کند و به این بهانه باعث خنده شوند. این اقدام با واکنش اهالی موسیقی و علاقه مندان به این هنرمند همراه شد.

در پی بروز این حواشی، مهران رجبی دقایقی پیش با انتشار ویدیویی گفت: در یکی از قسمت های برنامه خودمونی خواستیم یادی از استاد بلامنازغ موسیقی کشورمان مرحوم سهراب محمدی کنیم. ظاهرا این یادآوری برای بعضی دوستان ما دلخوری ایجاد نموده، اگر چنین است از طرف خودم و همه عوامل خودمونی عذرخواهی می کنیم و انشالله که رفاقت ما برقرار باشد تا خودمونی های دیگر.

رجبی در عین حال از علاقه ویژه خود به این هنرمند گفته و در خاطره این که از ملاقات با این هنرمند داشته، عنوان نموده است: یک بار خدمت استاد سهراب محمدی 16 - 17 سال پیش رسیدم و از ابراز علاقه خود به او گفتم. یکی به علت اینکه علاقه مند به موسیقی نواحی هستم. دوم به این علت که هم نام پدرم هستید و سوم اینکه خیلی شبیه به مرحوم موذن زاده اردبیلی هستید؛و این که شما در شمال شرق و او در شمال غرب قرینه جغرافیایی دارید جالب است، این را باید به فال نیک بگیریم. خلاصه اوقات خوشی بود که سپری شد.

سعید آقاخانی کارگردان دیگر سریال تلویزیون، نون خ هم که در آن به فرهنگ و موسیقی مردم کرد ایران زمین داشته، در واکنش به حواشی برنامه خودمونی نوشته بود: این برنامه کارشناس ندارد؟ ناظر کیفی ندارد؟ چطور به خودتان اجازه دادید صدای اسطوره کرد کرمانج رو به تمسخر بگیرید؟

پیش تر و در چند ماه گذشته رفتار و گفتارهایی درباره موسیقی و هنرمندان موسیقی در برنامه جوکر و نیز بازپخش سخنرانی یک سخنران که هر دو خارج از برنامه های تلویزیون بود، حاشیه های مشابهی پدید آورده بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "عذرخواهی مهران رجبی به علت توهین به اسطوره موسیقی در برنامه خودمونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی مهران رجبی به علت توهین به اسطوره موسیقی در برنامه خودمونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید