قیمت ملک در مناطق لوکس نشین پایتخت متری چند؟

به گزارش وبلاگ فروش، خبرنگاران : مظنه قیمتی خرید و فروش ملک در مناطق لوکس نشین بر اساس بعضی از فایل های عرضه شده از سوی فروشندگان رصد شد.

قیمت ملک در مناطق لوکس نشین پایتخت متری چند؟

به گزارش به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد، نتیجه تحقیقات نشان می دهد، در آنالیز فایل های عرضه شده در هم فایل های اصطلاحا سبز (قیمت های متعارف) و هم فایل های قرمز (نرخ های غیرمتعارف) از سوی فروشندگان و مالکان پیشنهاد شده است. نگاهی به تعدادی از فایل هایی که از سوی بعضی مالکان در مناطق یک، 2 و 3 به عنوان مناطق لوکس برای فروش عرضه شده، حاکی از آن است که سهم واحدهای مسکونی با نرخ های متعارف عموما بیش از نرخ های غیرمتعارف است.

رصد قیمت های پیشنهادی فروشندگان در سه منطقه لوکس شهر تهران نشان می دهد، بخش قابل توجهی از نرخ های پیشنهادی در محدوده قیمتی 45 تا 70 میلیون تومان در هر مترمربع قرار دارند که متناسب با منطقه، محله و عمر بنا متغیر است.

به اعتقاد بعضی واسطه های ملکی فعال در مناطق لوکس شهر تهران، در امسال قیمت ها در این مناطق حداقل ثابت مانده و تحت تاثیر ثبات نسبی در بازارها، وارد دوره هیجانی نشده است.

بعضی فعالان خرید و فروش در مناطق لوکس نشین پایتخت بر این باورند در امسال یک ثبات نسبی را طی کند و حتی در صورت تحولات مثبت بین المللی و کاهش ریسک های مالی، قیمت ها تا حدی فرایند کاهشی هم به خود بگیرند.

منبع: اقتصادنیوز

به "قیمت ملک در مناطق لوکس نشین پایتخت متری چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت ملک در مناطق لوکس نشین پایتخت متری چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید