قرعه کشی پژو 207، طرح ویژه یک اپلیکیشن برای هواداران این خودرو

به گزارش وبلاگ فروش، یکی از معضلات اصلی در کشور مربوط به صنعت خودروسازی است که متاسفانه خلا مدیریت صحیح آن روز به روز بیشتر حس می گردد. افراد محدودی در ثبت نام خودرو پیروز شده اند ماشین مورد علاقه خود را با قیمت مناسب خرید نمایند. به همین علت هر جا صحبت از قرعه کشی خودرو می گردد امیدها زنده شده و ایرانی های زیادی باز هم شانس خود را امتحان می نمایند. همراه اول که شرکتی فعال در اجرای کمپین ها و طرح های تشویقی مختلف است، این نوید را به مشترکین خود داده که در آخرین ماه سال قرعه کشی پژو 207 و 7 جایزه نقدی 500 میلیون ریالی را انجام خواهد داد. در این مطلب سعی بر این داریم تا شما را با نکات مهم طرح جایزه پژو 207 آشنا کنیم.

قرعه کشی پژو 207، طرح ویژه یک اپلیکیشن برای هواداران این خودرو

همراه من، اپلیکیشنی همه کاره برای تمام فصول!

شرکت همراه اول همواره برای کاربرانی که از اپلیکیشن همراه من استفاده می کنند، امتیازات خاصی قائل است. همراه اولی ها توجه داشته باشند که یکی از آسان ترین، سریع ترین و برترین راه خرید شارژ، انواع بسته و پرداخت قبض میان­دوره یا سرانجام­دوره استفاده از همین اپلیکیشن است.

بیشتر طرح های همراه اول با معیار استفاده از این اپلیکیشن انجام می گردد و همین مسئله در این قرعه­کشی نیز رعایت شده است. اگر شما در گوشی خود این برنامه را ندارید، با مراجعه به سایت همراه من یا استورهای معتبر می توانید آن را دانلود و نصب کنید. در ادامه در خصوص طرح جایزه پژو 207 بیشتر شرح خواهیم داد.

چگونه می توان در قرعه کشی پژو 207 شرکت کرد؟

برای شرکت در قرعه کشی پژو 207 تنها کافی است در اپلیکیشن همراه من تراکنش های روزمره خود یعنی خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبض را انجام دهید. به همین سادگی شما برای شرکت در این طرح، امتیاز کسب می کنید.

بعضی افراد پس از اینکه از این موضوع آگاه می شوند خیلی سریع قیمت پژو 207 را استعلام می گیرند و هیجان بیشتری به خود می دهند تا بلکه قرعه به نام آنها افتاده و از سواری این ماشین ایران خودرو لذت ببرند.

باید چند امتیاز داشت تا برنده شد؟

همانطور که از نام طرح معین است یک قرعه­کشی انجام خواهد شد و حتی کسانی که تنها 10 امتیاز دارند نیز در این قرعه شرکت خواهند داشت. نکته مهم که البته همه می دانند این است که با افزایش امتیاز شانس برنده شدن بالا می رود.

گفتنی است که با هر تراکنش 10 هزار تومانی هر کاربر 10 امتیاز برای خود ثبت خواهد نمود. در ادامه به بعضی جزئیات دیگر اشاره می کنیم.

شارژ خریداری کنید

با خرید شارژ از اپلیکیشن همراه من به ازای هر 10 هزار تومان 10 امتیاز در حساب شما ثبت خواهد شد. در کسب امتیاز در این روش هیچ­گونه محدودیتی وجود ندارد و هر فرد به ازای خرید خود امتیاز دریافت می نماید. به عنوان مثال با خرید 80 هزار تومان شارژ کاربر 80 امتیاز برای شرکت در قرعه کشی پژو 207 کسب خواهد نمود.

شما به هر اندازهی که لازم دارید شارژ تهیه کنید و با همان امتیاز در این طرح شرکت داشته باشید و اگر بخت یارتان گردد برنده خواهید بود.

بسته اینترنت خریداری کنید

برای این که در این قرعه کشی برنده شوید می توانید خرید بسته اینترنت را در اپلیکیشن همراه من انجام دهید. شاید شما در طول هر ماه 50 هزار تومان یا بیشتر برای اینترنت هزینه پرداخت می کنید. اگر این بسته را در این اپلیکیشن خرید کنید، شانس برنده­شدن شما بیشتر خواهد شد.

قبض پرداخت کنید

کاربران دائمی همراه اول نیز می توانند قبض میان­دوره یا سرانجام­دوره خود را در این اپلیکیشن پرداخت کنند و تا سقف 50 امتیاز کسب کنند. این تراکنش محدود است و بیش از 50 امتیاز نمی توان در آن کسب کرد.

مهلت کسب امتیاز

طرح قرعه کشی پژو 207 و 7 جایزه 500 میلیون ریالی از 16 دی ماه آغاز شده و تا سرانجام آخرین روز بهمن ماه یعنی 30 بهمن ادامه دارد. کسانی که هنوز اپلیکیشن همراه من را نصب ننموده اند خیلی سریع نصب آن را انجام دهند و تراکنش های این ماه را در همراه من به انجام برسانند.

اندازه امتیاز

هر هفته شرکت همراه اول به وسیله سرشماره 1111 امتیاز مشترکین را به آنها پیامک خواهد نمود و به این ترتیب هر کاربر از امتیاز خود آگاه می گردد.

زمان قرعه کشی

توجه داشته باشید که طرح جایزه پژو 207 و 7 جایزه نقدی 500 میلیون ریالی سروصدای زیادی به پا نموده و شاید شما این بار برنده خوش شانس باشید. این قرعه­کشی در نیمه اول اسفند انجام می گردد و برندگان پس از احراز هویت که از سوی همراه اول انجام می گردد جوایز خود را دریافت می کنند.

برندگان جهت احراز هویت و دریافت جوایز خود تا سرانجام اردیبهشت 1402 فرصت دارند که البته نحوه دریافت نیز در سایت همراه اول اعلام خواهد شد. قیمت خودرو 207 شاید شما را هم وادار کند تا امتیاز بیشتری را در حساب خود داشته باشید.

منبع: فرارو

به "قرعه کشی پژو 207، طرح ویژه یک اپلیکیشن برای هواداران این خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی پژو 207، طرح ویژه یک اپلیکیشن برای هواداران این خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید