فروش فوق العاده 2 محصول سایپا ، شرایط فروش، قیمت و زمان تحویل

به گزارش وبلاگ فروش، گروه خودروسازی سایپا برنامه دارد از روز سه شنبه مورخ 4 بهمن 1401 فروش دو محصول خود را شروع کند.

فروش فوق العاده 2 محصول سایپا ، شرایط فروش، قیمت و زمان تحویل

به گزارش وبلاگ فروش، گروه خودروسازی سایپا برنامه دارد تا از روز سه شنبه مورخ 4 بهمن 1401 فروش کوییک R پلاس اتوماتیک آپشنال و شاهین دنده ای تیپ G را شروع کند. برای همین شرایط فروش این دو محصول را در قالب دو طرح عرضه اعلام نموده است.

در این شرایط فروش اعلام شده است که خودروها به صورت عرضه عادی و عرضه جهت تخصیص سهمیه به طرح حمایت از جوانی جمعیت به فروش می رسند. هر دو این طرح ها با تحویل 90 روز کاری همراه هستند و در زمان ثبت نام کل بهای خودرو باید به حساب سایپا واریز گردد.

قیمت خودروها در شرایط فروش اعلام شده قطعی است و برای طرح فروش عادی اعلام شده است که مشتریان تا زمان تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام را دارند و فرایند قرعه کشی برای این نوع فروش اتفاق نمی افتد.

اما برای طرح فروش حمایت از جوانی جمعیت، مشتریان می توانند به مدت سه روز نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند و پس از آن، نتیجه نهایی به متقاضیان اعلام می گردد. متقاضیان شرایط فروش کوییک R پلاس اتوماتیک و شاهین دنده ای تیپ G می توانند از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 4 بهمن 1401 نسبت به خرید و ثبت نام اقدام نمایند.

در این طرح فروش عادی شرط پلاک فعال وجود دارد. اما نیازی به حساب وکالتی نیست و در صورت تایید خرید، هزینه هنگام ثبت نام نهایی باید به حساب شرکت واریز گردد.

منبع: اسب بخار

منبع: همشهری آنلاین

به "فروش فوق العاده 2 محصول سایپا ، شرایط فروش، قیمت و زمان تحویل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش فوق العاده 2 محصول سایپا ، شرایط فروش، قیمت و زمان تحویل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید