عامل انتشار عکس های خصوصی در ایلام دستگیر شد

به گزارش وبلاگ فروش، رئیس پلیس فتا استان ایلام گفت:عامل انتشار عکس های خصوصی در ایلام دستگیر شد.

عامل انتشار عکس های خصوصی در ایلام دستگیر شد

به گزارش از ,سرهنگ علی جمالی رئیس پلیس فتا استان ایلام : در پی مراجعه یکی از شهروندان خانم 25 ساله ایلامی به این پلیس و طرح شکایت با این موضوع که از طرف شخص یا اشخاصی در شبکه های اجتماعی برای وی مزاحمت و تهدید به انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی شده، پرونده ای در این پلیس تشکیل شد.

جمالی با بیان اینکه پس از اخذ اظهارات اولیه از شاکی، با هماهنگی مراجع قضایی موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارشناسان پلیس فتا نهاده شد و اعلام کرد: کارشناسان پلیس فتا پیروز شدند با انجام یک عملیات سایبری و اقدامات فنی و تخصصی متهم را شناسایی و دستگیر نمایند.

رئیس پلیس فتا ادامه داد: متهم پرونده که خواستگار سابق شاکی بوده، در مدتی که به بهانه ازدواج با وی ارتباط داشته، با جلب اعتماد وی به تصاویر و فیلم های خصوصی شاکی دسترسی پیدانموده است و پس از اینکه از طرف خانواده شاکی با ازدواج آن ها مخالف می گردد، متأسفانه جهت تسویه حساب شخصی اقدام به تهدید انتشار تصاویر خصوصی نموده است.

جمالی با اعلام اینکه، متهم به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی داده شد، به شهروندان توصیه کرد: فیلم ها و تصاویر خصوصی و خانوادگی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید چرا که در صورت دسترسی افراد فرصت طلب امکان سوء استفاده از آن ها وجود دارد.

او گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی موضوع را به وسیله وب سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir به همکاران ما اطلاع دهند.

غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عامل انتشار عکس های خصوصی در ایلام دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل انتشار عکس های خصوصی در ایلام دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید