شیوه نامه اجرایی دانشگاه آزاد واحد استاد فرشچیان ابلاغ شد

به گزارش وبلاگ فروش، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه ای جزئیات شیوه نامه اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان را اعلام نمود.

شیوه نامه اجرایی دانشگاه آزاد واحد استاد فرشچیان ابلاغ شد

به گزارش وبلاگ فروش، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیوه نامه اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان را به معاونان، رؤسای مراکز و مدیران کل سازمان مرکزی و رؤسای استان ها، واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

دکتر طهرانچی در این بخشنامه تأکید نموده به منظور حفظ و توسعه دانش بنیان، هنرهای اسلامی ـ ایرانی و تربیت استادکاران هنرهای بومی و سنتی و عطف به مصوبات جلسه شورای تعیین و شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر ایجاد دانشگاه هنرهای اسلامی ـ ایرانی استاد محمود فرشچیان، دانشگاه مزبور با عنوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ـ ایرانی استاد محمود فرشچیان و متناسب با چارچوب ها و مقررات دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد می گردد.

در این بخشنامه آمده است در جهت پیشبرد اهداف و اجرای برنامه های تدوین شده واحد مزبور شیوه نامه اجرایی آن ابلاغ می گردد و لازم است تمام معاونان، رؤسای مراکز و مدیران کل سازمان مرکزی و رؤسای استان ها و واحدهای دانشگاهی نسبت به اجرای مفاد این بخشنامه اقدام و با واحد استاد فرشچیان همکاری نمایند.

شیوه نامه اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنرهای اسلامی ایرانی استاد فرشچیان با اهداف حفظ، حراست و گسترش هنرهای اسلامی ـ ایرانی در سطح ملی و بین المللی، بهره گیری از حکمت و معنویت اسلامی و ایرانی در احیای هنرهای سنتی، آموزش مؤثر و متناسب با دانشجویان و هنرجویان براساس شیوه های اصلی استاد شاگردی و پژوهش در آرا، آثار و تجربیات هنرمندان و هنرهای اسلامی ـ ایرانی و ... ابلاغ شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، این شیوه نامه شامل مواردی از جمله وظایف و اختیارات، محل فعالیت، ارکان واحد و وظایف و اختیارات رئیس دانشگاه، وظایف و اختیارات رئیس واحد، ترکیب هیأت رئیسه واحد، وظایف و اختیارات هیأت رئیسه، منابع اقتصادی، نحوه گزینش داوطلبان، برنامه های آموزشی و سرفصل دروس، ساختار مدیریتی واحد و ... است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شیوه نامه اجرایی دانشگاه آزاد واحد استاد فرشچیان ابلاغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوه نامه اجرایی دانشگاه آزاد واحد استاد فرشچیان ابلاغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید