شاهین برای فوتبال نیامده بود، با همین بازیکنان ادامه می دهم

به گزارش وبلاگ فروش، مصطفی دنیزلی عصر امروز پنج شنبه در نشست خبری بعداز بازی دو تیم تراکتور و شاهین شهرداری بوشهر به خبرنگاران گفت: باید امروز این بازی را پیروز می شدیم که در گلزنی پیروز نبودیم.

شاهین برای فوتبال نیامده بود، با همین بازیکنان ادامه می دهم

امروز برخی اشتباهات داشتیم، گل نزدن ما رقیب را پرتوقع کرد و امید ما را اندک ساخت. در 90 دقیقه از همه جناح ها تلاش کردیم ولی پیروز به گلزنی نشدیم. به هرحال بیشتر این پاس ها انجام نشد. اشتباهاتی بازیکنان ما داشتند. بازیکنان باید دقت می کردند.

دنیزلی افزود: از این به بعد باید اشتباهات را کاهش دهیم. بازی مقابل تیم های همچون شاهین خیلی سخت است. این تیم هفته ها است که می خواهد از قعر جدول جدا شود و ما هم بعد از مدت طولانی در یک بازی لیگ برتر به میدان رفتیم.

وی با بیان اینکه در خط دفاع اشتباه نداشتیم، ادامه داد: با همین بازیکنان راهمان را ادامه می دهیم ولی امروز اشتباهاتی در خط حمله داشتیم. دیدیم که تیم شاهین درایت دارد و امروز هم خوب دفاع کرد.

وی گفت: بازیکنان نیز همچون من برای پیروزی تلاش می کنند. باید در بازی های بعدی با کسب پیروزی این نتایج اخیر را جبران کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروز تیم حریف حمله ای به دروازه ما نداشت و بازی یک طرفه ای دیدیم، گفت: موقعیت های خوبی که خلق شده بود که می توانستیم از آن استفاده کنیم اما متاسفانه استفاده نکردیم و نتیجه به این شکل تمام شد.

دنیزلی با تاکید بر اینکه خیلی از این نتیجه ناراحت هستیم، گفت: خواستیم پیروز شویم و برای این هم کارهای زیادی انجام دادیم، اما نشد که پیروز شویم و سه امتیاز را بگیریم.

وی گفت: امروز از رقیب های خودمان عقب افتادیم، امروز دو امتیاز در این بازی جا گذاشتیم که این خیلی سخت است. ذهن مان را در این بازی جا نخواهیم گذاشت. شش بازی تا نیم فصل باقی مانده است.

دنیزلی با بیان اینکه اشتباهاتی داشتیم و نتوانستیم امتیازات کامل را بگیریم، افزود: بازی با ماشین سازی را پیش رو داریم و برای این بازی آماده می شویم.

سرمربی تراکتور ادامه داد: الان چند هفته است در لیگ بازی نکرده ایم که این یک برگ بازنده برای ما محسوب می شود. اگر فکر و ذکر ما درگیر این قضایا باشد نمی توانیم پیش رو را ببینیم.

وی گفت: تا این هفته امتیازی که از تیمم انتظار داشتم سه، چهار امتیاز بالاتر از امتیاز کنونی بود.

تیم های فوتبال تراکتور تبریز و شاهین شهرداری بوشهر در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر از ساعت 15:30 امروز پنج شنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

شاگردان دنیزلی که در سه دیدار قبلی خود در لیگ برتر مقابل حریفان شکست خورده بودند، در این بازی خانگی هم نتوانستند سه امتیاز مسابقه را کسب کنند تا ناکامی تراکتوری ها همچنان ادامه داشته باشد.

از سوی مقابل شاهین نیز که پس از حضور کریستیچویچ در این تیم در دو بازی قبلی به نتیجه تساوی رسیده بود، در این بازی در کسب تساوی هت تریک کرد.

تراکتوری ها با این تساوی 18 امتیازی شدند و در رده هفتم جدول جای گرفتند و شاهین نیز با پنج امتیاز همچنان قعرنشین جدول رده بندی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شاهین برای فوتبال نیامده بود، با همین بازیکنان ادامه می دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهین برای فوتبال نیامده بود، با همین بازیکنان ادامه می دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید