زامهران: شجاعی بخواهد پیراهن شماره 10 نساجی را به او تقدیم می کنم، از همان ابتدای لیگ باید خوب نتیجه بگیریم

به گزارش وبلاگ فروش، هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت، اگر مسعود شجاعی بخواهد پیراهن شماره 10 این تیم را به او خواهد داد.

زامهران: شجاعی بخواهد پیراهن شماره 10 نساجی را به او تقدیم می کنم، از همان ابتدای لیگ باید خوب نتیجه بگیریم

حسین زامهران در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ فروش، در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال نساجی گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و بعد از اینکه دومین اردو را در ساری پشت سر گذاشتیم بدن های بازیکنان در فرم بهتری نهاده شد. ما خودمان را آماده آغاز لیگ می کنیم و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی با اشاره به قرعه نساجی در مسابقات لیگ برتر توضیح داد: ما باید با هر 15 تیم بازی کنیم و برای مان فرقی ندارد که در آغاز لیگ باید با چه تیم هایی روبه رو شویم. مسئله مهم این است که بتوانیم از همان ابتدا فرایند خوبی داشته باشیم. ما فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و امتیازهایی که از دست دادیم به نساجی ضربه زد. ما به خوبی می دانیم که از همان ابتدای لیگ باید خوب نتیجه بگیریم.

زامهران درباره اضافه شدن مسعود شجاعی به فهرست نساجی خاطر نشان کرد: من افتخار این را نداشتم که با آقا مسعود هم بازی باشم، ولی تعریف او را خیلی شنیده بودم. بعد از اینکه شجاعی به تمرینات نساجی اضافه شد متوجه شدم که او از لحاظ شخصیتی در چه سطحی قرار گرفته است. شجاعی واقعاً کاریزمای بالایی دارد. قطعاً آقا مسعود به تیم ما یاری خواهد نمود و خوشحالم که با چنین فوتبافهرستی همبازی هستم.

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر در واکنش به اخبار چند روز گذشته مبنی بر اینکه محتمل است شجاعی پیراهن 10 یا هفت نساجی را بر تن کند، گفت: ظاهراً پیراهن شماره هفت به یاد مرحوم نادر دست نشان بایگانی شده است، اما من حاضرم هر وقت آقا مسعود اراده کند پیراهن شماره 10 را تقدیمش کنم. من حتی با آقای الهامی هم در این مورد صحبت نموده و گفتم که پیراهن شماره 10 به مسعود شجاعی برسد، ولی ظاهراً ایشان قرار است شماره دیگری را بر تن کند.

وی در خاتمه راجع به اینکه نساجی قرار است در کدام ورزشگاه بازی های خانگی اش را انجام دهد، گفت: ظاهراً ورزشگاه ساری گزینه اول باشگاه و کادر فنی است و من اعتقاد دارم اگر قرار است بازی ها با حضور تماشاگران برگزار گردد بهتر است در مازندران به میدان برویم. از طرفی امیدوارم که هر چه زوتر ورزشگاه شهیدوطنی آماده گردد و ما بتوانیم در این ورزشگاه به میدان برویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زامهران: شجاعی بخواهد پیراهن شماره 10 نساجی را به او تقدیم می کنم، از همان ابتدای لیگ باید خوب نتیجه بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زامهران: شجاعی بخواهد پیراهن شماره 10 نساجی را به او تقدیم می کنم، از همان ابتدای لیگ باید خوب نتیجه بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید