در قرعه کشی ایران خودرو تقلب شد؟

به گزارش وبلاگ فروش، ایران خودرو طی اطلاعیه ای ضمن رد هر گونه شائبه تقلب در نتایج قرعه کشی تاکید نمود در صورت وجود شواهد و مستندات، با ارایه به مراجع ذیربط، نسبت به پی گیری و اثبات آن اقدام گردد.

در قرعه کشی ایران خودرو تقلب شد؟

به گزارش تسنیم، پیرو طرح ادعای تقلب در قرعه کشی و تغییر نتایج در بعضی سایت های خبری و شبکه های اجتماعی، گروه صنعتی ایران خودرو اطلاعیه ای منتشر کرد. در این اطلاعیه آمده است، فرایند قرعه کشی با نظارت دقیق نهاد های ذیربط انجام می گردد و بر همین اساس نتایج نیز پس از صحه گذاری به وسیله این نهاد ها به اطلاع مشتریان می رسد و با توجه به الگوریتم تعریف شده و نظارت چند ارگان، امکان دخالت در نتایج به هیچ وجه میسر نیست.

بر اساس این گزارش، در فاصله زمانی موجود میان قرعه کشی تا اعلام نتایج، کنترل های نظارتی به وسیله نهاد های مرتبط انجام می گردد و پس از حصول اطمینان نسبت به صحت آن، نتایج به اطلاع متقاضیان می رسد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است، شائبه دخالت در نتایج قرعه کشی پیش از این نیز مطرح شده، اما مستنداتی دال بر وجود تخلف ارایه نشده و این ادعا به تایید نهاد های بازرسی نرسیده است، لذا تاکید می گردد، در صورت وجود شواهد و مستندات، با ارایه به مراجع ذیربط، نسبت به پی گیری و اثبات آن اقدام گردد.

ایران خودرو بعلاوه به متقاضیان خرید خودرو هشدار داده، مراقب افراد سودجو و فرصت طلب باشند و در صورت مشاهده چنین مواردی، مراتب را به نیروی انتظامی و دیگر دستگاه های نظارتی و امنیتی اطلاع دهند.

منبع: فرارو

به "در قرعه کشی ایران خودرو تقلب شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در قرعه کشی ایران خودرو تقلب شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید