توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران

به گزارش وبلاگ فروش، مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) دنبال می گردد.

توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ فروش، حامد فروزان در نشست با صندوق بچه ها ملل متحد که با حضور ساندین مدیر پروژه اشتغال سازمان یونیدو، جوان شهرکی نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران، نمایندگان وزارت امور خارجه، وزارت جهاد کشاورزی، صندوق توسعه صنایع دستی و انجمن های کسب و کار برگزار گردید، گفت: موفقیت پروژه مشترک توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار برای جوانان، زنان و افراد دارای معلولیت در کشور نیازمند سرمایه گذاری های کلان یونیدو خواهد بود.

وی گفت: این پروژه را وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حمایت سازمان توسعه صنعتی ملل متحد از سال 1394 در حوزه های فناوری اطلاعات، پوشاک، زنبورداری، گردشگری، صنایع دستی، کفش و محصولات چرمی شروع نموده است.

مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اتصال تولیدکننده و بازار داخل به بازار منطقه در راستای توسعه صادرات، یاری به جذب منابع اقتصادی و توسعه کسب و کار های دانش بنیان را از اهم مطالبات سازمان توسعه صنعتی ملل متحد مطرح کرد.

ساندین مدیر پروژه اشتغال سازمان یونیدو نیز در این نشست با اشاره به تمدید پروژه تا سال 2023، اضافه کرد: این پروژه در سال های گذشته طراحی شده و برای استفاده بهینه نیازمند مطالعات نو و به روزرسانی است.

جوان شهرکی نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران (یونید) نیز با تشریح فرایند پیشبرد پروژه و اندازه اشتغال به دست آمده، گفت: ما در پی شناسایی منابع نو اقتصادی هستیم تا این پروژه به خاتمه خوبی به عنوان یک الگوی مناسب برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید