تفاهمنامه ساخت 300 پارکینگ تازه در پازل دهم شهر تهران

به گزارش وبلاگ فروش، معضل کمبود پارکینگ و جای پارک مناسب این روزها جز جدا نشدنی زندگی در کلانشهرها به ویژه منطقه ها مرکزی شهر تهران مانند پازل دهم شهر تهران است که برای رفع این مشکل به زودی نهضت ساخت پارکینگ در این منطقه آغاز می شود.

تفاهمنامه ساخت 300 پارکینگ تازه در پازل دهم شهر تهران

وبلاگ فروش،تکه دهم شهر تهران یکی از قدیمی ترین و فرسوده ترین بخش های مرکز است که این روزها با تغییر چهره شهری و ساخت وساز در این منطقه و همچنین افزایش جمعیت لزوم تامین سرانه پارکینگ در دل این منطقه نیاز است.

مهدی اخ الصنایع شهردار منطقه 10 با توجه به همین نیاز بر ضرورت ساماندهی و ساخت پارکینگ های عمومی تاکید دارد و از رویکرد نو مدیریت شهری برای تامین پارکینگ های مورد نیاز شهروندان می گوید : برای رفع معضل سرگردانی وسایل نقلیه شهروندان در سطح منطقه توسعه پارکینگ های طبقاتی و هوشمند مورد نیاز است. بر همین اساس تفاهمنامه ساخت 300 پارکینگ نو از جمله پارکینگ در محدوده خیابان گلستانی که از بخش های پر تراکم و ترافیک منطقه است، را با سازمان حمل ونقل و ترافیک منعقد کرده ایم.

اخ الصنایع کمبود فضاهای عمومی، وجود معابر کم عرض، بافت فرسوده و جمعیت متراکم را از مهم ترین دلایل نیاز منطقه و اهالی به افزایش سرانه های مورد نیاز شهری ازجمله پارکینگ عنوان کرد و ادامه داد : متاسفانه به رغم تراکم زیاد منطقه 10 در حال حاضر فقط از330 پارکینگ برخوردار است و بر اساس همین کاستی و محدودیت، مدیریت شهری نهضت ساخت پارکینگ را آغاز کرده و رویکردش برای رفع این مشکل را توسعه پارکینگ های طبقاتی و مکانیزه براساس دانش کارشناسان مجرب قرار داده است.

همچنین شهردار منطقه 10 در سرانجام از ساخت نخستین پارکینگ بلند مرتبه شهر تهران در محله گلستانی خبر داد.

منبع: همشهری آنلاین

به "تفاهمنامه ساخت 300 پارکینگ تازه در پازل دهم شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهمنامه ساخت 300 پارکینگ تازه در پازل دهم شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید