تسریع در خدمات رسانی به منطقه ها آسیب دیده از آبگرفتگی در شوشتر

به گزارش وبلاگ فروش، خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان در بازدید از منطقه ها خسارت دیده از آبگرفتگی در شوشتر، بر لزوم تسریع خدمات رسانی به این منطقه ها تاکید کرد.

تسریع در خدمات رسانی به منطقه ها آسیب دیده از آبگرفتگی در شوشتر

صادق خلیلیان در حاشیه این بازدید از منطقه ها خسارت دیده از آبگرفتگی شوشتر که سه شنبه شب انجام شد، با اشاره به وقوع بارندگی غیرمترقبه با شدت بالا و وارد شدن خسارت به برخی منطقه ها شوشتر گفت: سه محله شامل 200 خانوار در این شهرستان تحت تاثیر این آبگرفتگی قرار گرفتند و آسیب دیدند.

به گزارش وبلاگ فروش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، وی یکی از دلایل خسارت های وارده به این منطقه ها را بافت نامناسب شهری و عدم تمهیداتی که از قبل باید اندیشیده می شد، بیان نمود و گفت: محل عبور آب و مسیلی که در منطقه وجود دارد باید پیش از شروع بارندگی ها باز می شد تا سرریز نکند و آب وارد خانه های مردم نشود.

استاندار خوزستان هدف از بازدید میدانی از منطقه ها آسیب دیده را بررسی مسائل مردم و ارزیابی رسیدگی مسئولان دانست و تاکید کرد: امیدوارم خسارت ها و مسائل ایجادشده برای اهالی این منطقه ها به سرعت جبران و برطرف شوند و در این راستا، هماهنگی و تقسیم کاری میان دستگاه ها اجرا شده است.

خلیلیان بر لزوم برنامه ریزی به منظور پیشگیری از وقوع این قبیل حوادث در آینده تاکید کرد و گفت: ضرورت دارد در چارچوب نظام توسعه شهری، سازماندهی مجددی انجام شود تا از مسائل آینده جلوگیری شود. منطقه های که بازدید شد از منطقه ها محروم به شمار می فرایند و نیازمند رسیدگی ویژه هستند.

استاندار خوزستان شامگاه سه شنبه از منطقه ها خسارت دیده از آبگرفتگی شوشتر شامل منطقه شهرک علم الهدی، منطقه چشمه سوزنگر و مسکن مهر بازدید به عمل آورد. وی در این بازدید ضمن گفت و گو با اهالی این منطقه ها، در جریان آخرین اقدامات و رسیدگی ها قرار گرفت و دستور تسریع در فرایند خدمات رسانی به این منطقه ها را صادر کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تسریع در خدمات رسانی به منطقه ها آسیب دیده از آبگرفتگی در شوشتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسریع در خدمات رسانی به منطقه ها آسیب دیده از آبگرفتگی در شوشتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید