بودجه 593 هزار میلیارد ریالی وزارت کار در سال آینده

به گزارش وبلاگ فروش، در لایحه بودجه سال 1399 بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیش از 593 هزار میلیارد ریال پیش بینی شده است.

بودجه 593 هزار میلیارد ریالی وزارت کار در سال آینده

به گزارش وبلاگ فروش، دولت در لایحه بودجه سال 1399 منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی را بیش از 592 هزار میلیارد ریال مشخص نموده که نسبت به بودجه سال 1398 رشد داشته است.منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لایحه بودجه 98، 43 هزار و 168 میلیارد تومان پیشنهاد شده بود.

در لایحه تقدیمی دولت به مجلس شورای اسلامی همچنین 96 هزار میلیارد ریال اعتبار برای یارانه ها اختصاص پیدا نموده است.

در لایحه بودجه سال آینده به منظور برگزاری مسابقات ملی و بین المللی مهارت، برنامه مشاوره شغلی و راهنمایی آموزشی دانش آموختگان، سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای، تنظیم و نظارت بر روابط کار، توسعه کارآفرینی و اشتغال، توانمندسازی تعاونی ها، توسعه خدمات فرهنگی و اجتماعی جامعه کار و فراوری، برنامه آموزشهای شغلی و انجام پژوهشهای کاربردی در حوزه تعاون،کار و رفاه اجتماعی بودجه در نظر گرفته شده است.

به گزارش وبلاگ فروش، در راستای بودجه 1399 همچنین به دولت اجازه داده شده مبلغ 10 هزار میلیارد ریال از محل بدهی ناشی از عدم اجرای بند 2 ماده 29 قانون سیاستهای کلی اصل 44 در قالب افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون و در جهت حمایت از نوسازی و بهسازی شرکت های تعاونی و ایجاد اشتغال اختصاص یابد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بودجه 593 هزار میلیارد ریالی وزارت کار در سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بودجه 593 هزار میلیارد ریالی وزارت کار در سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید