با دوبله اختصاصی در پلتفرم تماشاخونه؛ مستند پادشاهان درد به نمایش خانگی آمد

به گزارش وبلاگ فروش، مستند سریالی پادشاهان درد Kings of Pain به کارگردانی دیوید کار David Carr با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم تماشاخونه عرضه شد.

با دوبله اختصاصی در پلتفرم تماشاخونه؛ مستند پادشاهان درد به نمایش خانگی آمد

به گزارش روابط عمومی؛ پلتفرم تماشاخونه مجموعه ای از آثار سینمای ایران و دنیا را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار می دهد و این روزها مستند پادشاهان درد یکی از آثاری است که در این مجموعه عرضه شده است.

مستند پادشاهان درد به کارگردانی دیوید کار محصول 2019 ایالات متحده است که در آن آدام و راب به وسیله خطرناک ترین حیوانات دنیا گزیده می شوند تا راهنمای جامعی برای میزان گیری درد ایجاد نمایند.

در حالی که بیشتر مردم از حیوانات گزنده فرار می نمایند، کارشناسان حیات وحش آدام تورن و رابرت آلوا (Adam thoran ،Robert alleva) در مستند پادشاهان درد به جنگل های دوردست و سواحل سفر می نمایند تا با حیوانات با گونه های تهاجمی رو به شوند و محدودیت درد خود را با نامی علم آزمایش نمایند. این دو کارشناس با مشورت دکتر Schmidt ابزاری آموزشی به انسان ها نشان می دهند که باید از چه موجوداتی دوری نمایند و در صورت گزیدگی یا خفه شدن چه کاری انجام دهند.

فصل اول مستند سریالی پادشاهان درد که امتیاز 7.1 را در سایت Imdb به دست آورده در 9 قسمت و فصل دوم آن نیز در 10 قسمت به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی در پلتفرم تماشاخونه قابل مشاهده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "با دوبله اختصاصی در پلتفرم تماشاخونه؛ مستند پادشاهان درد به نمایش خانگی آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با دوبله اختصاصی در پلتفرم تماشاخونه؛ مستند پادشاهان درد به نمایش خانگی آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید