ال جی از درون و بیرون سبز می شود

به گزارش وبلاگ فروش، داشتن یک شرکت آگاه از محیط زیست به معنای نگاه عمیق به تمام فرآیندهای کسب و کار و به کارگیری حداکثر تلاش برای تبدیل از زنجیره تامین به فرهنگ سازمانی، چه در خارج و چه در داخل، است. به عبارت دیگر، ال جی قصد دارد یک کسب وکار پایدار از نظر زیست محیطی باشد و خواستار انجام اقدامات مشخص و ملموس با سه ابتکار ESG زیست محیطی است که در برنامه BETTER LIFE PLAN 2030 مشخص شده است.

ال جی از درون و بیرون سبز می شود

این ابتکارات نشان دهنده یک تغییر پارادایم به سمت اتخاذ اقدامات ملموس، خاص و قابل سنجش برای محیطی بهتر، تمیزتر و سبزتر است.

بر اساس تحقیقات، میانگین دمای زمین از دوران پیش از صنعتی شدن تقریباً 1.2 درجه سانتیگراد (2.2 درجه فارنهایت) افزایش یافته است. در پاسخ به فوریت تغییرات آب و هوایی، ال جی همچنان متعهد به دستیابی به خنثی کردن کربن و تبدیل کامل به انرژی های تتازهپذیر در دراز مدت است. تعهد این شرکت به هر دو هدف را می توان در فناوری های کارآمد انرژی که در پارک هوشمند ال جی در Changwon، کره جنوبی اعمال می شود، مشاهده کرد.

ال جی با اعمال تغییرات فوری برای ابتکار کربن خود، به فرآیندهای عملیاتی کارآمدتر تبدیل می شود و فناوری های کارآمد انرژی را در تمام کارخانه های تولیدی خود به کار می گیرد. ال جی اسمارت پارک، مرکز تولید انقلابی این شرکت، از نوآوری های تولیدی نسل بعدی استفاده می کند تا به طور همزمان به راندمان تولید بالاتر و پایداری بیشتر دست یابد. مرکز تولید، بهره وری را 20 درصد افزایش داده و هزینه بازگشت محصول معیوب را 80 درصد کاهش داده است. علاوه بر این، پارک هوشمند ال جی انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش داده و راندمان انرژی در هر واحد را تا 30 درصد نسبت به کارخانه قبلی افزایش داده است.

ال جی در پی تغییر شرایط موجود مدیریت خاتمه چرخه عمر با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست، ساده سازی فرآیندهای تولید و تبدیل مواد دور ریخته شده به منابع تازه با هدف ایجاد یک اقتصاد دایره ای است.

کاهش، بازیابی، بازیافت و استفاده مجدد از مواد همگی در اقتصاد چرخشی بسیار مهم هستند. ال جی یک سرویس بازیابی زباله الکترونیکی رایگان در 52 کشور جهان ارائه می کند و هدف آن جمع آوری بیش از هشت میلیون تن لوازم خانگی از سال 2006 تا 2030 است. در مورد بازیافت، ال جی در حال بهبود فرآیندهای موجود خود برای دستیابی به نرخ بازیافت بالاتر با هدف نهایی رسیدن به 95 درصد تا سال 2030 است. مرکز بازیافت چیلسئو (CRC) این شرکت واقع در هامیانگ، کره جنوبی، به عنوان بخشی از این هدف قصد دارد تا نیمه دوم سال کمپرسور و تجهیزات قدیمی را جایگزین کند. علاوه بر این، ال جی اخیراً از کارمندان خود دعوت کرده است تا با استفاده از لیوان های کاغذی یکبار مصرف کمتر در محل کار، در سفر جمعی به سمت دایره ای گرد هم بیایند.

ال جی که یک رهبر جهانی در لوازم الکترونیکی مصرفی است، وقف کمک به مصرف کنندگان در درک سبک زندگی پایدارتر است. به همین دلیل است که این شرکت از فناوری های سازگار با محیط زیست برای همه محصولات تازه پیشرفته استفاده کرده و به کاهش ردپای کربن و گردش مجدد منابع کمک می کند.

تا سال 2030، ال جی قصد دارد تا 20 درصد میزان انتشار کربن از مرحله استفاده از محصول را کاهش دهد. همچنین پیش بینی می کند که از سال 2021 تا 2030، از مجموع ششصد هزار تن پلاستیک بازیافتی در تولید لوازم خانگی تازه استفاده کند. در آینده، این شرکت قادر خواهد بود محصولاتی را ارائه دهد که حتی از نظر انرژی کارآمدتر و از نظر زیست محیطی پایدارتر از مدل های فعلی اش هستند و به مصرف کنندگان کمک می کند تا قبض های ماهانه انرژی خود را کاهش داده، به یک خانواده پایدارتر دست یابند و از بهترین نسخه زندگی بهتر که ال جی ارائه می دهد لذت ببرند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه ال جی چگونه از جامعیت، پایداری و تنوع در همه کارهایی که انجام می دهد استقبال می کند، منتظر سومین و آخرین داستان زندگی بهتر باشید که به زودی در وبلاگ ال جی منتشر می شود.

منبع: فوت و فن

به "ال جی از درون و بیرون سبز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ال جی از درون و بیرون سبز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید