استقلال بهانه ای برای تعطیلی لیگ ندارد، بحث سرپرستی فرزاد مجیدی مطرح نیست

به گزارش وبلاگ فروش، سرپرست تیم استقلال گفت: اصلاً به دنبال بهانه نیستیم و سازمان لیگ هر زمانی اعلام کند، استقلال آماده برگزاری مسابقات می گردد.

استقلال بهانه ای برای تعطیلی لیگ ندارد، بحث سرپرستی فرزاد مجیدی مطرح نیست

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ فروش، سعید رمضانی درباره واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس در جمع وبلاگ فروش اظهار کرد: این اتفاق بزرگی است، در صورتی که برای سال های آینده مدیریت گردد.

وی در مورد احتمال بازگشت محسن فروزان به استقلال تأکید کرد: لیگ ما هنوز ادامه دارد و به جابجایی ورود نکرده ایم. اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد، کادر فنی و مدیرعامل باشگاه جلسه ای برگزار می نمایند. بازیکنان فعلی استقلال نامبر وان (شماره یک) هستند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره زمان ازسرگیری تمرینات آبی پوشان توضیح داد: ابلاغ رسمی به ما نشده است و همان چیزهایی را شنیده ایم که شما شنیده اید. امیدوارم زودتر به ما ابلاغ گردد. کادر فنی با بازیکنان در تماس است و از دور تمرینات آنها را چک می نمایند. اگر تمرینات گروهی شروع گردد، ما می دانیم برنامه ریزی مان به چه صورت است.

وی در مورد سرپرستی فرزاد مجیدی در استقلال و اینکه او معاون ورزشی باشگاه می گردد، گفت: به چه علت باید علیه مجیدی چنین بحثی باشد؟ فرزاد از دوستان نزدیک من است و چنین بحث هایی نداریم. من در خدمت باشگاه استقلالم و اگر قرار باشد تغییر و تحولی صورت بگیرد، مدیریت تصمیم خودش را می گیرد. فکر نمی کنم چیز زیاد مهمی باشد.

رمضانی در واکنش به این مسدله که پرسپولیس معتقدند استقلال چون امیدی به قهرمانی ندارد خواستار تعطیلی لیگ است، توضیح داد: بحث تعطیلی لیگ نیست. اگر مسئولان برگزار نماینده مسابقات، می توانند در شرایط مناسب برگزار نمایند، از آن استقبال می کنیم. اصلاً بحث بهانه نیست و هزاران قهرمانی ارزش جان یک انسان را ندارد. اگر اتفاقی بیفتد، پشیمانی خواهد داشت که تا آخر عمر نمی توانیم خودمان را ببخشیم.

4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "استقلال بهانه ای برای تعطیلی لیگ ندارد، بحث سرپرستی فرزاد مجیدی مطرح نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال بهانه ای برای تعطیلی لیگ ندارد، بحث سرپرستی فرزاد مجیدی مطرح نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید