اتفاق عجیب برای تیمی که سقوط کرد، طولانی ترین قعرنشینی در لیگ

به گزارش وبلاگ فروش، تیم فوتبال شاهین بوشهر که همراه با گل گهر سیرجان در ابتدای فصل نوزدهم از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرد، به لطف نتایج ضعیفی که گرفت خیلی زود به لیگ یک بازگشت. همین تیم بوشهری بسیاری از رکوردهای منفی لیگ برتر را هم به خود اختصاص داد از جمله ضعیف ترین خط دفاع با 57 گل خورده، بیشترین شکست با 16 باخت و کمترین برد با تنها 4 برد (به صورت مشترک همراه با پارس جنوبی).

اتفاق عجیب برای تیمی که سقوط کرد، طولانی ترین قعرنشینی در لیگ

یکی دیگر از رکوردهای منفی که تبدیل به اتفاقی بد و نادر برای این تیم شد، طولانی ترین دوره قعرنشینی در لیگ برتر بود. بوشهری کار خود را در لیگ نوزدهم با شکست سنگین 3 بر صفر مقابل سپاهان و قعرنشینی آغاز کرد و با شکست 2 بر یک مقابل شهرخودرو در هفته دوم این قعرنشینی را ادامه داد.

شاهینی ها به جز هفته های 20 تا 22 که پیکان در انتهای جدول قرار داشت، در سایر هفته ها در آخرین رده از جدول قرار داشت. تا 27 هفته در قعر جدول لیگ نوزدهم قرار داشته باشد.

پارس جنوبی جم دیگر تیم استان بوشهر که با لیگ برتر خداحافظی کرد، تنها در سه هفته پایانی به رده پانزدهم رسید و مشکلاتی که پیرامون آنها را گرفته بود اجازه فرار از منطقه خطر را به این تیم نداد تا استان بوشهر به یکباره در لیگ برتر سهمیه نداشته باشد. پارس جنوبی در هفته چهارم مسابقات در صندلی هفتم جدول قرار داشت و این بالاترین رتبه ای بود که آنها در این فصل تجربه کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اتفاق عجیب برای تیمی که سقوط کرد، طولانی ترین قعرنشینی در لیگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق عجیب برای تیمی که سقوط کرد، طولانی ترین قعرنشینی در لیگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید