کامران قاسمپور: به احترام جویباری ها با تیم صنایع قرارداد بستم، آماده مبارزه با کشتی گیران وزن 86 کیلوگرم هستم

به گزارش وبلاگ فروش، قهرمان کشتی دنیا گفت: برای حضور در رقابت های لیگ برتر پیشنهاد زیاد بود، اما به احترام مردم جویبار با تیم صنایع مازندران قرارداد امضاء کردم.

کامران قاسمپور: به احترام جویباری ها با تیم صنایع قرارداد بستم، آماده مبارزه با کشتی گیران وزن 86 کیلوگرم هستم

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی وبلاگ فروش، کامران قاسمپور قهرمان کشتی آزاد دنیا درباره علت حضورش در تیم صنایع مازندران گفت: حقیقت امر این است که من همیشه خودم را بدهکار مردم شهر جویبار میدانسته و می دانم و همیشه مترصد فرصتی بودم تا دینم را به همشهریانم ادا کنم به همین منظور نیز وقتی تیم صنایع مازندران در لیگ شرکت کرد با وجود پیشنهادات دیگر تصمیم گرفتم برای این تیم جویباری کشتی بگیرم.

دارنده 2 مدال طلای زیر 23 سال دنیا با بیان اینکه آماده رویارویی با کشتی گیران وزن 86 کیلوگرم در لیگ برتر است، توضیح داد: همه تیم های حاضر در لیگ برتر قابل احترام هستند، اما طبیعی است من به عنوان یک جویباری اولویت اولم تیم شهرم باشد که امیدوارم در کنار سایر بچه ها سال جاری بتوانیم با کشتی ها قابل قبول به سکوی قهرمانی نیز برسیم.

وی با اشاره به سرمربیگری رضا یزدانی اظهار داشت: آقا رضا به عنوان یکی از قهرمانان نامدار کشتی دنیا سَوای تسلط به مسائل فنی با همدلی که بین اعضای تیم ایجاد نموده باعث شده همه برای کسب برترین نتیجه انگیزه بالایی را داشته باشند.

رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد با حضور 14 تیم در 2 گروه 4 تیمی و 2 گروه 3 تیمی به توضیح زیر برگزار خواهد شد: گروه الف: سهند ارس- آموزشگاه کشتی نادری خادم و هیئت کشتی لرستان؛ گروه ب: صنایع مازندران - ستارگان ساری- خراسان جنوبی و مقاومت تهران؛ گروه ج: دانشگاه آزاد اسلامی- شهید صدرزاده- فرم دمای اراک و جوانان البرز؛ گروه د: فولادین ذوب آمل- پاس ناجا و آلومینیوم حکمتی

طبق برنامه اعلام شده مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد از 3 آبان ماه با برگزاری مسابقات گروه د در تبریز شروع می گردد.

بعلاوه طی روز های 4، 5 و 7 آبان ماه نیز مسابقات دور رفت سه گروه دیگر در استان های خراسان رضوی، مازندران و البرز برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کامران قاسمپور: به احترام جویباری ها با تیم صنایع قرارداد بستم، آماده مبارزه با کشتی گیران وزن 86 کیلوگرم هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامران قاسمپور: به احترام جویباری ها با تیم صنایع قرارداد بستم، آماده مبارزه با کشتی گیران وزن 86 کیلوگرم هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید