پیشنهاد یک تیم نامعلوم سری A به توتی

به گزارش وبلاگ فروش، یک تیم نامعلوم حاضر در سری A ایتالیا پیشنهاد عقد قرارداد یکساله به فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه آاس رم داده است.

پیشنهاد یک تیم نامعلوم سری A به توتی

به گزارش وبلاگ فروش، به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، یک باشگاه در سری A ایتالیا خواهان عقد قرارداد به مدت یک سال با فرانچسکو توتی، کاپیتان تیم آاس رم شده است. نام این تیم مشخص نیست اما پیشنهاد رسمی در اختیار اسطوره رمی ها قرار گرفته است.

پیش از این در ماه می میلادی رامون رودریگز، مدیر جدید ورزشی باشگاه آاس رم گفته بود که فرانچسکو توتی، کاپیتان سال های طولانی این تیم در انتها فصل بازنشسته می گردد و در سمت مدیر باشگاه فعالیت خواهد نمود. در این میان توتی هیچ گاه به صورت رسمی آویختن کفش ها در انتها فصل و خداحافظی از دنیای فوتبال را اعلام نکرد.

توتی در فصل اخیر سری A ایتالیا 27 بازی انجام داد و فقط 3 گل به ثمر رساند. قرارداد رسمی او با باشگاه آاس رم ایتالیا ماه آینده میلادی انتها می یابد. توتی اولین بار در سال 1993 میلادی با پیراهن رمی ها به میدان رفت و در مجموع 700 بار برای این تیم بازی کرد که حاصل آن 300 گل بود. توتی به همراه تیم ملی فوتبال ایتالیا در جام جهانی 2006 به جام قهرمانی دست یافت.

منبع: تسنیم

به "پیشنهاد یک تیم نامعلوم سری A به توتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد یک تیم نامعلوم سری A به توتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید