ویزیت رایگان 125 نفر در روستای حاجی آباد کردکوی

به گزارش وبلاگ فروش، خبرنگاران/گلستان همزمان با دهه فجر، کاروان سلامت هلال احمر کردکوی به مناسبت دهه فجر به روستای حاجی آباد اعزام شد.

ویزیت رایگان 125 نفر در روستای حاجی آباد کردکوی

حسین باقری در گفت و گو با وبلاگ فروش با اشاره به ارائه خدمات جمعیت هلال احمر در شهرستان کردکوی همزمان با شهرهای مختلف استان گلستان، اظهار کرد: همزمان با دهه مبارک فجر کاروان سلامت هلال احمر به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی به روستای کم برخوردار حاجی آباد اعزام شد.

وی با بیان اینکه کاروان سلامت هلال احمر با ظرفیت داوطلبی پزشک عمومی، ماما، روانشناس، کارشناس بهداشت، تکنسین دارویی در مدت یک روز 125 بیمار مراجعه کننده را ویزیت کرد، اضافه کرد: در این کاروان سلامت معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان هم از آن بازدید کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی با تاکید بر اینکه تکنسین های دارویی حاضر در کاروان سلامت، داروی رایگان به ارزش 95 میلیون ریال به بیماران تحویل دادند، اعلام نمود: بعلاوه در حاشیه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردمِ روستا، آموزش های کمپین آموزشی خانه های هلال با موضوع مقابله با مخاطرات طبیعی در قالب بازی های آموزشی به بچه ها روستا داده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ویزیت رایگان 125 نفر در روستای حاجی آباد کردکوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزیت رایگان 125 نفر در روستای حاجی آباد کردکوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید