شرایط قرمز در اردوگاه آبی؛ استراماچونی استقلال را تمرین نداد

به گزارش وبلاگ فروش، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار گشت که سرمربی ایتالیایی به رختکن رفت و تمامی امروز تیمش را به دستیارانش سپرد.

شرایط قرمز در اردوگاه آبی؛ استراماچونی استقلال را تمرین نداد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فروش، تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار با پیکان آماده می کند از ساعت 11:30 در زمین مجموعه ورزشی انقلاب تمرینات خود را پیگیری کرد.

نکته جالب توجه در تمرین امروز آبی پوشان اقدام استراماچونی بود. سرمربی ایتالیایی استقلال امروز در محل تمرین حاضر شد ولی تیمش را تمرین نداد و در ابتدای برنامه های تاکتیکی تیمش رختکن ماند و در اواخر تمرین نیز با همان لباس شخصی که در مجموعه ورزشی انقلاب حضور پیدا کرده بود تنها در گوشه ای از زمین نظاره گر برنامه های تیمش شد.

حرکت سرمربی تیم فوتبال استقلال در شرایطی انجام شده که ظاهرا وی به دلیل عدم دریافت بخشی از مطالبات خود از مسئولان باشگاه ناراحت است، هر چند اسماعیل خلیل زاده گفت اگر مسئله ای وجود داشته باشد تا فردا حل خواهد شد.

در تمرین امروز آبی پوشان میلاد زکی پور بعد از چند هفته غیبت حضور پیدا کرد و زیر نظر اعضای پزشکی این تیم به تمرین پرداخت. در جریان تمرین هم بازیکنان به دلیل تولد مربی بدنساز خود به این مربی تبریک گفتند.

تیم فوتبال استقلال در دیدار آینده خود به مصاف پیکان خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شرایط قرمز در اردوگاه آبی؛ استراماچونی استقلال را تمرین نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط قرمز در اردوگاه آبی؛ استراماچونی استقلال را تمرین نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید