هاشمی: والیبال بانوان هم به مربی مثل ولاسکو احتیاج دارد

به گزارش وبلاگ فروش، سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا گفت: با آوردن مربی خارجی برای تیم ملی موافقم چون والیبال بانوان مثل آقایان روزی به ولاسکو احتیاج دارد.

هاشمی: والیبال بانوان هم به مربی مثل ولاسکو احتیاج دارد

مریم هاشمی، سرمربی تیم والیبال سایپا پس از پیروزی شاگردانش در هفته دهم لیگ برتر والیبال بانوان برابر پیکان به خبرنگار ورزشی وبلاگ فروش گفت: بازیکنانم با تمام کوشش و بدون نقص بازی کردند. فعلا در دور رفت فقط ذوب آهن رقیب اصلی ما است اما تیم های دیگر هم تمرین می نمایند و ما در دور برگشت باید سعی کنیم خیلی بهتر و کم اشتباه تر مسابقه دهیم.

وی درباره صحبت های محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال برای استفاده از مربی سطح بالا و احتمالا خارجی برای پیشرفت تیم ملی بانوان گفت: خیلی صحبت خوبی است من اصلا مخالف نیستم قطعا والیبال بانوان مثل آقایان یک روزی احتیاج به ولاسکو دارد و باید این اتفاق بیافتد البته با مربی سطح بالا و مربیان داخلی به عنوان دستیار در کنار او فعالیت کند من موافق هستم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

سرمربی تیم والیبال سایپا همچنین برنامه ریزی تیمی و مدیریتی را در پیشرفت والیبال بانوان موثر دانست و اضافه کرد: برنامه ریزی تیمی و مدیریتی مهمترین عامل پیشرفت والیبال بانوان است من فکر می کنم اگر برنامه ریزی حداقل سه یا پنج ساله انجام گردد تیم ملی تشکیل یافته به موفقیت ما یاری می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هاشمی: والیبال بانوان هم به مربی مثل ولاسکو احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: والیبال بانوان هم به مربی مثل ولاسکو احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید