دیدار مدیرعامل باشگاه سایپا با رئیس کمیته ملی المپیک

به گزارش وبلاگ فروش، مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا در نشستی با رئیس کمیته ملی المپیک دیدار و گفتگو کرد.

دیدار مدیرعامل باشگاه سایپا با رئیس کمیته ملی المپیک

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فروش، صبح روز گذشته مهرداد سراجی مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا با حضور در کمیته ملی المپیک با سیدرضا صالحی امیری دیدار و در خصوص موضوعات مختلف ورزشی به بحث و مصاحبه پرداختند.

مدیر عامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا در این دیداراظهار داشت:تیم والیبال بانوان سایپا قهرمان لیگ برتر کشور برای شرکت در مسابقات باشگاه های آسیایی راهی تایلند خواهند شد وابراز امیدواری کرد که بانوان شایسته والیبالیست کشورمان بتوانند نتایج قابل ملاحظه ای کسب نمایند و در همین راستارئیس کمیته ملی المپیک نیز برای حمایت از این تیم قول مساعدت و همکاری داد.

همچنین در این نشست در خصوص توسعه ورزش های المپیکی در باشگاه سایپا مباحثی مطرح شد و مقرر شد به ورزش های پایه و علی الخصوص رشته دو ومیدانی توجه بیشتری صورت گیرد.

در این دیدار به منظور استعدادیابی و توسعه آکادمی و توجه به تیم های پایه پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت فرهنگی ورزشی سایپا و کمیته ملی المپیک مطرح و مورد استقبال طرفین قرار گرفت. در همین دیدار سراجی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص سید محمد موسوی و چگونگی انتقال این بازیکن ملی پوش والیبال به تیم پیاچنزای ایتالیا مواردی را مطرح و از صالحی امیری دعوت کرد تا از امکانات و ظرفیت های شرکت فرهنگی ورزشی سایپا بازدید بعمل آورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دیدار مدیرعامل باشگاه سایپا با رئیس کمیته ملی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار مدیرعامل باشگاه سایپا با رئیس کمیته ملی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید