مرکز خریدی که نزدیک میدان تقسیم استانبول است

به گزارش وبلاگ فروش، با توجه به این که در استانبول همه در پی بازدید از میدان تکسیم و خیابان استقلال هستند مرکز خریدی را به شما معرفی می کنیم که نزدیک آنجا است. البته بازدید از بیشتر مراکز خرید استانبول را به شما توصیه می کنیم چون هر کدام از آنها دارای ویژگی های مختلفی هستند. اما مهمترین ویژگی مرکزی خریدی که در ادامه قصد معرفی آنجا را به شما داریم، نزدیک بودن آن به میدان تکسیم یا تقسیم استانول است. البته در خود خیابان استقلال بوتیک ها و فروشگاه هایی برای خرید اجناس وجود دارد ولی نمی توان آنها را با مراکز خرید مقایسه کرد.

مرکز خریدی که نزدیک میدان تقسیم استانبول است

مرکز خرید جواهر استانبول Istanbul Cevahir

اگر بگوییم یک روز برای گشت و گذار و خرید در مرکز خرید جواهر استانبول کافی است جمله درستی را بیان نکرده ایم. اگر قصد خرید بلیط هواپیما را دارید به شما توصیه می کنیم زیر 5 شب برای خود در نظر نگیرید چون فقط 2 روز یا 3 روز از آن را می توانید به این مرکز خرید بزرگ که گفته می شود یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیا است اختصاص دهید. برند های معروف دنیا و برند های مختص ترکیه را در جواهر استانبول خواهید یافت.

این مرکز خرید که در بخش اروپایی استانبول واقع شده است، در کمتر از 5 دقیقه ای میدان تقسیم استانبول واقع شده است. در واقع برای صرف ناهار نیز می توانید به راحتی به رستوران های خیابان استقلال بروید و دوباره به مرکز خرید باز شد. البته اگر هتل محل اقامت شما نزدیک به این محله باشد می توانید اجناسی را که خرید کرده اید به هتل ببرید و بعد از کمی استراحت دوباره به آنجا بروید. سعی کنید خوب بشد و در نهایت خرید خود را انجام دهید، چونه زدن را نیز از قلم نیاندازید، البته برند ها قیمت ثابتی دارند، چونه زدن را برای اجناس عادی انجام دهید.

در جواهر استانبول، هم اجناس با قیمت پایین و هم با قیمت بالا وجود دارد و همه چیز از جمله پوشیدنی، کیف، کفش،عینک، ساعت، وسایل خانه، وسایل نوزاد، اسباب بازی، یادگاری، سوغاتی و خلاصه انواع و اقسام کالاها در اینجا وجود دارد.

بهترین راه برای بازدید از اینجا، استفاده از مترو است که فقط 2 ایستگاه از میدان تقسیم فاصله دارد. ایستگاهی که باید در آنجا پیاده شوید ایستگاه شیشلی مجیدیه کوی است.

اگر قصد خرید تور استانبول را دارید ابتدا تاریخ خود را معین کنی معمولاً اول هفته ها نرخ تور پایین تر از آخر هفته ها است. همچنین در تاریخ های پیک مثل جشنواره ها و تعطیلات نرخ پروازها بیشتر است. جهت راهنمایی می توانید با وبلاگ فروش تماس بگیرید تا یک تور مناسب برای شما در نظر بگیرند.

منبع: تریپ

به "مرکز خریدی که نزدیک میدان تقسیم استانبول است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز خریدی که نزدیک میدان تقسیم استانبول است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید