محرومیت کومان پابرجا ماند

به گزارش وبلاگ فروش، فرجام خواهی باشگاه بارسلونا برای لغو محرومیت سرمربی هلندی این به نتیجه لازم نرسید.

محرومیت کومان پابرجا ماند

به گزارش وبلاگ فروش، کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم خود مبنی بر فرجام خواهی باشگاه بارسلونا درباره محرومیت دو جلسه ای رونالد کومان را گفت که بر این اساس محرومیت این مربی هلندی پابرجا باقی ماند و او نمی تواند در دو بازی حساس پیش روی کاتالان ها مقابل اتلتیکومادرید روی نیمکت تیمش بنشیند. بارسلونا اما حالا می تواند این پرونده را به دادگاه عالی ورزش اسپانیا (TAD) ببرد و آخرین امیدش برای لغو محرومیت سرمربی خود، این دادگاه است.

کاتالان ها پنجشنبه شب هفته گذشته در خانه میزبان گرانادا بودند و در حالی که تا دقیقه 63 از این تیم جلو بودند، بازی را با شکست 2 بر یک به خاتمه رساندند. سه دقیقه بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی گرانادا بود که رونالد کومان به دلیل اعتراض شدید به داور از او کارت قرمز گرفت و ادامه بازی را از روی سکوها تماشا کرد. با توجه به ماهیت این اخراج، سرمربی هلندی کاتالان ها از نشستن روی نیمکت این تیم در دو بازی بعدی بارسلونا محروم می شد و از شانس بد بارسایی ها هر دو بازی برابر رقبایی سرسخت مانند والنسیا و اتلتیکومادرید بود که اولین بازی بازی با برتری 3 بر 2 کاتالان ها به خاتمه رسید.

اگر بارسلونا پیروز نشود حکم صادره را تغییر دهد، آلفرد شرودر دستیار کومان در بازی با اتلتیکومادرید وظیفه راهنمایی کاتالان ها را برعهده خواهد داشت و دستورات تاکتیکی کومان را به بازیکنان گوشزد خواهد نمود.

کومان به خاطر همین محرومیت در برتری 3 بر 2 یکشنبه شب بارسا مقابل والنسیا از روی سکوها بازی شاگردانش را دنبال کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محرومیت کومان پابرجا ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت کومان پابرجا ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید