لو رفتن فیلم عجیب ترین بوسه پرویز پرستویی ! ، این فیلم درس ها دارد !

به گزارش وبلاگ فروش، خبرنگاران: پرویز پرستویی بازیگران ایرانی محبوب این بوسه را به ختطرات گذاشت!

لو رفتن فیلم عجیب ترین بوسه پرویز پرستویی ! ، این فیلم درس ها دارد !

پرویز پرستویی بازیگر و صداپیشه ایرانی است. پرویز پرستویی متولد تیر 1334 است. پرویز پرستویی چهار سیمرغ بلورین برترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم فجر را دریافتت کرد. پرویز پرستویی به همین دلیل در بین بازیگران ایرانی رکورددار است.پرویز پرستویی به دست دانیال شه بخش بوسه زد.

به گزارش وبلاگ فروش، پرویز پرستویی پیشکسوت سینمای ایران با انتشار این ویدئو نوشت: مشت هایی که گرچه در رینگ بوکس می جنگند و مبارزه می نمایند، اما می توانند دست های قدرتمندی در همراهی و دستگیری مردم در بیرون از میدان مسابقه باشند.

بیوگرافی پرویز پرستویی

پرویز پرستویی متولد 2 تیر 1334 در همدان، بازیگر است. تا دیپلم بیشتر درس نخوانده اما مدرک درجه یک هنری (معادل دکتری) را از وزارت ارشاد دارد، از تئاتر آغاز کرد و حالا در سینما می درخشد.

اوایل به شدت اهل فوتبال بود و مدتی هم دروازان تیم کارگردان شد، سپس از سال 1348 در 16 سالگی به مرکز رفاه نازی آباد رفت و آغاز به آموختن تئاتر کرد.

بازی پرستویی در فیلم آدم برفی سال 73 و فیلم لیلی با من است سال 74 که برای آن دیپلم افتخار نیز گرفت خیلی زود او را مشهور کرد.

پرویز پرستویی در سال 1360 وقتی 26 ساله بود با نسترن پرستویی ازدواج کرد که ثمره این زندگی دو فرزند، یکی دختر بنام سمیرا و یک پسر بنام بهروز است.

منبع: رکنا

به "لو رفتن فیلم عجیب ترین بوسه پرویز پرستویی ! ، این فیلم درس ها دارد !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لو رفتن فیلم عجیب ترین بوسه پرویز پرستویی ! ، این فیلم درس ها دارد !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید