بازی شهاب حسینی در یک فیلم ترسناک ، آن شب به جشنواره می رسد؟

به گزارش وبلاگ فروش، تهیه کننده فیلم سینمایی آن شب گفت: پروسه فنی این فیلم با بازی شهاب حسینی در ژانر فیلم های ترسناک در آمریکا اجرا شده است.

بازی شهاب حسینی در یک فیلم ترسناک ، آن شب به جشنواره می رسد؟

به گزارش وبلاگ فروش به نقل از مهر، محمد درمنش تهیه نماینده فیلم سینمایی آن شب درباره آخرین شرایط این پروژه سینمایی گفت: آن شب اولین اثر سینمایی کورش آهاری است که در بخش نگاه نو سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده می گردد. وی اعلام کرد: با توجه به اینکه این فیلم سینمایی در خارج از ایران فیلمبرداری شده است، تمام کارهای فنی آن شب در آمریکا اجرا شده است. به تازگی با عزت اله علیزاده معاون اجرایی جشنواره فیلم فجر صحبت کردم و قرار شد که نسخه اصلی فیلم را به یکی از لابراتوآرهای داخل ایران تحویل دهیم تا نسخه دی سی پی فیلم آماده گردد.

این تهیه نماینده سینما شرح داد: علت تحویل دادن نسخه اصلی به لابراتوآرها این است که لابراتوآر مربوطه باید یک کد برای نمایش فیلم ارائه دهد که ممکن است این کد در ایران قابل خواندن نباشد. به همین دلیل هماهنگی لازم برای دریافت نسخه اصلی و ارائه آن به لابراتوآر اجرا شده است. این کارگردان سینما گفت: هر چند فرم حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را هم پر نموده بودم، اما به دلیل آن که این اثر سینمایی یک فیلم وحشتناک است و صدا و موسیقی از اهمیت بسیاری دارد، تصمیم گرفتیم که آماده سازی این پروژه با عجله انجام ندهیم که به فیلم لطمه بخورد.

داستان این فیلم درباره یک زوج ایرانی در آمریکا است که در یک هتل محبوس شده اند در حالی که نیروهای بیگانه ای آنها را وادار می نمایند که با رازهایی که از هم پنهان نموده اند روبه رو شوند. در مراحل فراوری تهیه نمایندگی این فیلم را 2 سینماگر آمریکایی یعنی الکس بروتو با همراهی جفری الارد برعهده داشتند اما حالا و براساس اعلام سازمان سینمایی تنها نام محمد درمنش به عنوان تهیه نماینده فیلم ثبت شده است.

در این فیلم بازیگرانی چون شهاب حسینی، امیرعلی حسینی، آرمین مهر، گلبرگ خاوری، علی کوششی و بازیگر خردسال لیلا گرگانیان هستند که در کنار بازیگران خارجی: لی لی ویکی، جرج مگوایر، الستر لیتم، مایکل گرم و جیا مو را حضور دارند.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازی شهاب حسینی در یک فیلم ترسناک ، آن شب به جشنواره می رسد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی شهاب حسینی در یک فیلم ترسناک ، آن شب به جشنواره می رسد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید