ببینید ، واکنش مردم به بازی پارسا پیروزفر در نمایش خیابانی ، مردم دورش جمع شدند ...

به گزارش وبلاگ فروش، همزمان با نزدیک شدن به اختتامیه چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، سکانسی از حضور پارسا پیروزفر در نقش بازیگر تئاتر خیابانی پربازدید شد.

ببینید ، واکنش مردم به بازی پارسا پیروزفر در نمایش خیابانی ، مردم دورش جمع شدند ...

به گزارش وبلاگ فروش، تئاتر خیابانی همیشه یکی از مهم ترین بخش های جشنواره تئاتر فجر است که از همان سال های اول برگزاری مورد توجه مخاطبان عام، خاص و حتی رهگذران کوچه و خیابان قرار گرفته است. به همین بهانه برش هایی از حضور پارسا پیروزفر در شمایل یک بازیگر تئاتر خیابانی در فیلم مرسدس نوزدهمین فیلم مسعود کیمیایی بازنشر و مورد توجه قرار گرفته است.

مرسدس دومین همکاری این بازیگر با مسعود کیمیایی بعد از فیلم تحسین شده ضیافت است. این فیلم که سال 1376 به اکران رسید درباره پسری به نام اسفندیار است که با اتومبیل گران قیمتی که به دست آورده تصمیم به خوش گذرانی در شهر می گیرد اما به علت اتفاق های ناخوشایندی که برای او و دوستانش رخ می دهد اسفندیار صبح روز بعد مرسدس را به آتش می کشد.

در این سکانس یحیی(پارسا پیروزفر) جوانی عاشق بازیگری است که در حال معرکه گیری و اجرای تئاتر خیابانی برای مردم، دوستانش را می بیند. او به جای بیرون آوردن مار از کیسه، قمه ای را از کیسه در می آورد و دیالوگ هایی را می گوید که شنیدنی است.

پالتوی 240 میلیون تومانی چند هزار نفر را به سینما کشاند؟

منبع: همشهری آنلاین

به "ببینید ، واکنش مردم به بازی پارسا پیروزفر در نمایش خیابانی ، مردم دورش جمع شدند ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید ، واکنش مردم به بازی پارسا پیروزفر در نمایش خیابانی ، مردم دورش جمع شدند ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید