فرهاد مجیدی در پی ستاره محبوب استقلالی ها

به گزارش وبلاگ فروش، پس از جدایی ملاپا از اتحاد کلباء و قرار گرفتن او در لیست مازاد، حالا فرهاد مجیدی میخواهد یک مهاجم با کیفیت را به خدمت بگیرد. در روز های اخیر اخبار زیادی درخصوص قرار گرفتن نام شهریار مغانلو در لیست سرمربی کلباء به گوش می رسید و اکنون به نظر می رسد یک نام آشنای دیگر نیز مدنظر مجیدی است.

فرهاد مجیدی در پی ستاره محبوب استقلالی ها

روزنامه الخلیج در شماره امروز خود از کوشش کلباء برای جذب دو مهاجم اطلاع داد. این روزنامه نوشت یک مهاجم ایرانی در کنار مهاجم آفریقایی که در سوپر لیگ ترکیه بازی می نماید، مد نظر مجیدی قرار گرفته اند و مدیران اتحاد کلباء در حال مذاکره با گزینه های فرهاد هستند.

هر چند که الخلیج نامی از گزینه های مدنظر مجیدی نبرده، اما گزینه ایرانی او شهریار مغانلو است و درباره مهاجم آفریقایی نیز شاید بتوان به یک نام آشنا برخورد کرد. مامه تیام مهاجم سنگالی کایسری اسپور ترکیه که 14 ملاقات این فصل تنها 2 مرتبه پیروز به گلزنی شده و بازی های اخیر تیمش را نیز به علت مصدومیت زانو از دست داده، می تواند گزینه دیگر کلباء باشد.

مامه تیام که به واسطه حضور کوتاه مدت در استقلال به شدت نزد طرفداران این تیم به محبوبیت دست یافت، گزینه ایده آلی برای کلباء خواهد بود بخصوص اینکه او پس از جدایی از آبی های مرکز، راهی عجمان شد و سابقه بازی در لیگ امارات را نیز در کارنامه دارد و با فضای فوتبال این کشور آشناست.

خرید بازیکن نو و سرمایه گذاری در جابجایی زمستانی، ریسک بزرگی محسوب می گردد. تیم ها علاقه ای به از دست دادن ستاره های خود ندارند و مجیدی با علم به این موضوع، به سراغ گزینه هایی می رود که از قبل با سبک بازی آن ها آشنا باشد. یک مهاجم ایرانی در کنار مهاجم آفریقایی شاغل در لیگ ترکیه که از شواهد امر پیداست شهریار مغانلو و احتمالا مامه تیم گزینه های سرمربی ایرانی کلباء هستند.

مهاجم سنگالی و سابق استقلال، یوونتوس و اینترمیلان، تا چندی دیگر دوران آسیب دیدگی خود را پشت سر گذاشته و می تواند به تمرینات کایسری اسپور اضافه گردد. تیمی که در رده هشتم سوپر لیگ ترکیه قرار داد و در پی کسب سهمیه اروپایی است و ممکن است با فروش تیام، در پی جذب مهاجم نوی باشد که مشکل گلزنی این تیم را حل نماید.

به هر شکل باید دید در روز های آینده مذاکرات کلباء با گزینه های ایرانی و آفریقایی چگونه پیش خواهد رفت. اما به طور قطع، فرهاد مجیدی برای تقویت خط حمله تیمش، یک یا دو مهاجم را جذب خواهد نمود و چه بهتر که سرمربی جوان ببر ها از قبل با خصوصیات بازی گزینه های مورد نظرش آشنا باشد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "فرهاد مجیدی در پی ستاره محبوب استقلالی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی در پی ستاره محبوب استقلالی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید