فال روزانه یکشنبه 6 آبان 1397

به گزارش وبلاگ فروش، فال روزانه یکشنبه 6 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه ششمین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...

فال روزانه یکشنبه 6 آبان 1397

فال روزانه یکشنبه 6 آبان 1397

وبلاگ فروش | سرویس سرگرمی - با فال روزانه ششمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

از آنجایی که امروز ماه در خانه دوستی ها قرار گرفته است، صحبت کردن درباره دوستی ها برای شما جذاب خواهد بود. اما باید بدانید که سایر افراد با اندازه شما به بحث دوستی تمایل نشان نمی دهند، ناراحت نشوید و به خواسته آن ها احترام بگذارید. سیاره بخت شما عطارد است و این یعنی انرژی زیادی به سمت شما روانه می شود، اما بیشتر از توان خود کار نکنید، چراکه خسته خواهید شد. ابتدا تمام جنبه های یک کار را بسنجید، سپس پروژه جدیدی را قبول کنید.

اردیبهشت

امروز سعی کنید آرامش ذهنی خود را کاملا حفظ کنید. شاید به خاطر حجم دغدغه های ذهنی، اعصاب شما حساس شده باشد. پس امروز زمان خوبی برای مسافرت کردن است. اگر از این فرصت استفاده کنید تا تجربه هیجان انگیزی داشته باشید. این فرصت می تواند شما را از انتظارات افراد دیگر دور کنید. سعی کنید خود را با واقعیت کنونی تطبیق دهید.

خرداد

شما امروز کمی بدخلق و مضطرب هستید. آروز های خود را با دیگران در میان نگذارید، چراکه دیگران به سختی آن ها را می پذیرند. اما شما نیز نمی خواهید دست از تلاش بردارید. ممکن است بتوانید سایرین را برای کوتاه مدت راضی کنید، اما هیچ بیان سحر آمیزی برای قانع کردن آن ها وجود ندارد.

تیر

امروز انرژی مثبت زیادی به سمت شما روانه می شود تا بعد از ظهر خوبی را تجربه کنید. اما شاید یکی از نزدیکانتان شما را آزرده خاطر کند. از طرف دیگر، امروز احساس شما نسبت به نیاز های زمانی و پولی بیشتر خواهد شد.

مرداد

ایده ها و نظرات خود را امروز بیان کنید، چراکه امروز روز بزرگی است. اگر به عملکرد سایر افراد گروه نیز توجه خاصی نداشته باشید، احتمال پیروز شدن شما باز هم زیاد است. توانایی شما در تبدیل ایده ها به واقعیت کم است، پس به نظرات خود اجازه دهید تا بر زندگی شما حاکم شود. نظرات مهم شما اگر کوچک هم باشند، اما موثر واقع خواهند شد.

شهریور

امروز به خاطر تلاقی سیاره های خوش بینی و بدبینی کمی دودل هستید. روش انجام کارها و همچنین روش بهره مندی از بهترین نتیجه را می دانید، پس برای شروع کارها هیچ زمانی بهتر از امروز نیست، باید بدانید که قله های زیادی برای فتح کردن پیش روی شماست.

مهر

به نظر می رسد که امروز دچار اضطراب و استرس زیادی هستید، چراکه شما تنها در چارچوب امن انتخابی خود احساس راحتی می کنید. امروز روز خوبی نیست و فکر کردن به آرزو ها و اهداف شما نمی توانند از استرس شما بکاهند. یک پیشنهاد منطقی: فعالیت های اخیر حساب بانکی خود را بررسی کنید، اگر به آن اهمیت ندهید، این امکان دارد که زیادی ولخرجی کنید. متمرکز شوید، ذهن خود را آرام کنید و با انتخاب یک هدف به سمت آن حرکت کنید.

آبان

اخیرا فشار ذهنی زیادی را تحمل کرده اید و دوست دارید کاری کنید که این فشار ها کم شوند. برای حل این مشکل به گذشته رجوع نکنید. راه حل رسیدن به آرامش، تمرکز کردن و انتخاب صحیح در همین لحظه است. دنباله رو جریان زندگیخود باشید و از مسیری انتخابی لذت ببرید.

آذر

امروز باید خوش بین باشید، چراکه سیاره بخت شما امروز نمایان است. پیش بینی کردن یک مشکل غیر ممکن است. با اعتماد به نفس پیش بروید. انگیزه بالای شما می تواند باعث ایجاد انگیزه در دیگران شود. بنابراین با دوستان یا آشنایانی که حس می کنید افکار نزدیکی نسبت به هم دارید، تماس بگیرید.

دی

فکر می کنید به آخر خط رسیده اید و نمی دانید چه تصمیمی بگیرید. با اینکه دید مثبت شما نسبت به زندگی شما را به فرد مناسبی برای رهبری تبدیل کرده است، اما میلی به قبول مسئولیت ندارید. نگران نباشید! هر تصمیمی امروز بگیرید بعدا می توانید بدون مشکل تصمیم خود را عوض کنید.

بهمن

امروز نمی توانید جلوی هیجان های درونی خود را بگیرید، بدانید که اگر این رفتار را تغییر ندهید با مشکل روبرو خواهید شد. در حال حاضر نیز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد و همین موضوع است که ذهن شما را خسته کرده است. خوشبختانه این توانایی در شما وجود دارد که انجام مسئولیت هایتان را با پیروزیت پشت سر بگذارید، بنابراین از انجام آن ها دوری نکنید. با انجام درست وظایف خود، در زندگی احساس بهتری پیدا کنید.

اسفند

آرامش از شما گرفته شده است، زیرا فکر می کنید همه چیز برای شما بد یمن است و به خط آخر رسیده اید. شما فکر می کنید که صبر شما تاثیری در حل مسائل نداشته است. اما در این میان یک نکته مثبت وجود دارد؛ راه حل مسائل را می دانید، اما دیگران سد راه شما شده اند. بنابراین بهترین راه صبر کردن است، صبر کنید تا موانع از بین بروند.

منبع: setare.com

به "فال روزانه یکشنبه 6 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 6 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید