رونمایی از یخچال شیک و جادار InstaView ال جی در نمایشگاه CES 2023

به گزارش وبلاگ فروش، یخچال درب فرانسوی تازه ال­جی مجهز به پنل آینه ای ™InstaView، با گنجایش بالا و امکانات بی­نظیر

رونمایی از یخچال شیک و جادار InstaView ال جی در نمایشگاه CES 2023

ال جی الکترونیکس (LG) قصد دارد از یخچال تازه درب فرانسوی(French Door) ™InstaView خود در نمایشگاه CES 2023 رونمایی کند. مدل تازه InstaView که عمقی برابر با عمق کابینت ها دارد به کاربران کمک می کند با حفظ یکپارچگی سطح کابینت ها و لوازم آشپزخانه از داشتن آشپزخانه ای شیک و مدرن لذت ببرند. این یخچال مدرن علاوه بر برخورداری از ظرفیت بالا، دارای طراحی داخلی ساده و زیبا شامل پنل آینه ای InstaView و دستگیره های جیبی هستند. این یخچال 4 نوع مختلف یخ تولید می کند و با استفاده از فن آوری های پیشرفته حفظ تازگی مواد غذایی ال جی، غذا را تا مدت طولانی تری تازه نگه می دارد.

یخچال تازه ال­جی با عمق 5/25 فوت مکعبی، علی رغم کاهش 9 درصدی عمق در مقایسه با مدل متداول French-Door1 گنجایش زیادی دارد. ال جی برای افزایش ظرفیت فضای داخل یخچال تعدادی از اجزای اصلی یخچال را از نو طراحی کرده است. قطر داکت هوای سرد، مبدل تبخیر(evaporator) و همچنین ضخامت عایق بندی را با استفاده از عایق پیشرفته کاهش داده­است. با وجود این که این کار پرهزینه است باعث می شود فضای داخلی یخچال برای نگه داری مواد غذایی 25 درصد بیشتر از مدل های قبلی یخچال French-Door2 ال جی شود و به دلیل فضای کمتری که برای باز و بسته شدن درب یخچال نیاز است، از فضای آشپزخانه بهتر استفاده می­شود.

این مدل تازه با پنل های منحصر­به­ فرد آینه­ای InstaView ال جی و طراحی مسطح درب ها زیبایی ساده و در عین حال پیچیده ای را به فضای آشپزخانه می آورد. شیشه با روکش آینه ای یکپارچه InstaView که در قابی از استیل براق واقع شده است تقریباً تمام سطح درب سمت راست یخچال را می پوشاند. کاربر می تواند تنها با دو بار ضربه زدن بر پنل، محتویات یخچال را بدون باز کردن درب مشاهده کند. دسترسی آسانی که علاوه بر صرفه جویی در زمان از خروج هوای سرد و هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری می کند. زیبایی ظریف و مینیمالیستی تازهترین یخچال مدل InstaView ال جی با دستگیره های جیبی تعبیه شده بر روی درب های مسطح یخچال تکمیل شده است.

علاوه­بر­این، یخچال تازه ال­جی می تواند 4 نوع یخ تولید کند: یخ مکعبی، یخ خرد شده، یخ کرافت گرد (Craft Ice) ال جی و یخ مکعبی کوچک. یخ های مکعبی کوچک ال جی برای خنک نگه داشتن آبمیوه و نوشابه عالی هستند. کاربران با در اختیار داشتن 4 گزینه می توانند هر مدل یخی که برای نوشیدنی شان نیاز دارند انتخاب کنند.

یخچال تازه با استفاده از تازهترین فن آوری های ال جی، طراوت مواد غذایی را برای مدت طولانی تری حفظ کرده و به حفظ بهداشت آبریز نیز کمک می کند. فن آوری انحصاری LinearCooling™ ال جی نوسان های دمایی را کاهش داده و یخچال را قادر می سازد که مواد غذایی را تا 7 روز در تازه ترین حالت نگه کند.3 همچنین قابلیتDoorCooling+™ از یک سیستم سرد کننده متداول4 سریع تر کار می کند تا مواد غذایی موجود در هر یک از طبقات را تازه تر و نوشیدنی ها را خنک تر نگه دارد. علاوه­بر­این، فن آوری UVnano™ ال جی پاکیزگی آبسردکن یخچال را حفظ کرده و تجمع باکتری در نازل آبسردکن را تا 99.99 درصد کاهش می دهد.

لیو جائه چئول مدیرعامل شرکت لوازم خانگی و راه کارهای تهویه مطبوع ال جی الکترونیکس:یخچال تازه درب فرانسوی InstaView ال جی یک جزء فوق العاده و شیک برای افزودن به هر آشپزخانه مدرنی است که راحتی در استفاده، طراحی عالی و تازگی مواد غذایی را با خود به ارمغان می آورد. ما با استفاده از راه کارهای نوآورانه در لوازم خانگی همراه با طراحی زیبا و کاربردی در کنار فن آوری های پیشرفته خود به ارائه ارزش و تجربه های کاربری متمایز و برجسته ادامه می دهیم.

ال جی تازهترین لوازم خانگی خود، از جمله یخچال تازه InstaView French-Door را در غرفه نمایشگاهی خود در نمایشگاه CES 2023 در لاس وگاس از ژانویه به نمایش خواهد گذاشت.

# # #

1 با عمق استاندارد مدل LFXS26596S.

2 بر اساس یک مطالعه داخلی با استفاده از قوطی های میانه برای اندازه گیری کمی فضای ذخیره سازی اجرا شده در مارچ 2022، مقایسه مدل های LRFVC2406S و LRFOC2606S.

3 LinearCooling در مقایسه با یک سیستم معمولی خنک کننده، هوای سرد را با تناوب بیشتری به محفظه یخچال می فرستد. این کار کمک می کند که نوسان های دمایی کمتر از ±0.5 درجه سانتی­گراد باشد. بر اساس نتایج تست TÜV Rheinland با استفاده روش تست داخلی ال جی، محاسبه زمان مورد نیاز برای دستیابی به نرخ کاهش وزن 5 درصدی برای یک pak choi (نوعی سبزیجات شبیه به کاهو) قرار گرفته در محفظه محصولات تازه مدل GSXV91NSAE LinearCooling ال جی. نتایج ممکن است بسته به شرایط محیطی واقعی متفاوت باشند.

4 آزمایش شده از طریق TÜV Rheinland با استفاده از روش تست داخلی ال جی، مقایسه زمان کاهش دمای ظرف آب قرار داده شده در سبد بالایی در مدل های DoorCooling+ و non-DoorCooling+.

5 آزمایش شده از طریق TÜV Rheinland با استفاده از روش تست داخلی ال جی،محاسبه تأثیر راه کار کاهش باکتری (Escherichia coli Staphylococcus aureus and Pseudomonas aeruginosa) در نمونه های آب مقطر پس از10 دقیقه قرار گرفتن در معرض UV LED محصول در هر یک ساعت، بعد از مجموعاً 24 ساعت استفاده معمول خانگی. نتایج ممکن است بسته به شرایط محیطی واقعی متفاوت باشند.

منبع: فوت و فن

به "رونمایی از یخچال شیک و جادار InstaView ال جی در نمایشگاه CES 2023" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از یخچال شیک و جادار InstaView ال جی در نمایشگاه CES 2023"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید