رضا رویگری: بوتیک برترین کارم در سینماست

به گزارش وبلاگ فروش، رضا رویگری که این روزها کسالت دارد و اخیرا تصاویری از او در فضای مجازی منتشر شده، با اشاره به اینکه بازی در فیلم اجاره نشین ها مهرجویی تجربه شیرینی برایش بوده، برترین کار سینمایی خود را فیلم بوتیک اسم می نماید.

رضا رویگری: بوتیک برترین کارم در سینماست

این بازیگر به تازگی با حضور در موزه سینما برای ضبط یک گفت و گوی تصویری در قالب تاریخ شفاهی موزه حضور داشته و بعلاوه مورد تقدیر قرار گرفته است.

رضا رویگری در بخشی از صحبت هایش گفت: اولین سریال تلویزیونی ام چنگک و اولین فیلم سینمایی ام عقاب ها ساخته ساموئل خاچیکیان بود که مخاطبان زیادی در زمان اکران داشته است، اما خودم برترین کار سینمایی ام را فیلم بوتیک می دانم.

در حاشیه ضبط تاریخ شفاهی از زحمات رضا رویگری که سال ها در سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت حرفه ای داشته با اهدا لوح تقدیر کرد.

این برنامه با حضور مهران عباسی - مدیرعامل و ریس هیات مدیره موزه سینما -، مسعود نجفی - مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی - ، سپیده حیدرآبادی -مدیر روابط عمومی موزه سینما - و بعضی مدیران و کارشناسان موزه سینما انجام شد.

یادآور می گردد، این هنرمند پیشکسوت در فیلم های سینمایی همانند عقاب ها، اجاره نشین ها، کانی مانگا، شب بیست و نهم، آلما، مسافر ری، بوتیک، دل شکسته و ... نقش آفرینی داشته است.

موزه سینمای ایران با توجه به کسالت رضا رویگری برای این هنرمند آرزوی سلامتی و بهروزی دارد. این ملاقات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در موزه سینما صورت گرفت.

منبع: همگردی

به "رضا رویگری: بوتیک برترین کارم در سینماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا رویگری: بوتیک برترین کارم در سینماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید