رسمی ، شرایط نهایی کاوه رضایی و ارسلان مطهری در استقلال ، خداحافظی قطعی آبی ها با یک ستاره

به گزارش وبلاگ فروش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به طور رسمی به درخواست باشگاه استقلال برای خروج نام ارسلان مطهری از فهرست این باشگاه پاسخ منفی دادند.

رسمی ، شرایط نهایی کاوه رضایی و ارسلان مطهری در استقلال ، خداحافظی قطعی آبی ها با یک ستاره

به گزاش وبلاگ فروش آنلاین، باشگاه استقلال در آخرین ساعات نقل وانتقالات تابستانی در نامه ای به سازمان لیگ و کمیته شرایط فدراسیون فوتبال خواهان خروج نام ارسلان مطهری از فهرست این تیم شده بود تا بتواند قرارداد کاوه رضایی را در سازمان لیگ ثبت و برای این بازیکن کارت بازی دریافت کند.

محمدرضا کسرایی مسئول کمیته نقل وانتقالات لیگ در این باره گفته بود: باشگاه استقلال در آخرین دقایق نقل وانتقالات به وسیله سیستم اتوماسیون اداری نامه ای ارسال و درخواست خارج کردن نام این بازیکن از فهرست تیم را کرد. قانون در این باره سکوت نموده و طبق آیین نامه نقل وانتقالات، در کمیته شرایط و کمیته تدوین مقررات در این باره تصمیم می گیریم.

سازمان لیگ در روزهای گذشته استعلام های مربوط به درخواست باشگاه استقلال برای خروج نام ارسلان مطهری از فهرست این باشگاه را از کمیته های شرایط انجام داده و پیگیری ها نشان می دهد پاسخ کمیته های مربوطه به درخواست باشگاه استقلال منفی بوده و این موضوع با ارسال نامه ای به باشگاه استقلال اعلام شده است. به این ترتیب آبی پوشان تا نیم فصل نمی توانند بازیکن جدیدی از جمله کاوه رضایی را به فهرست خود اضافه نمایند.

باشگاه استقلال در ابتدای فصل قرارداد ارسلان مطهری را ثبت و برای این بازیکن نیز کارت بازی دریافت نموده بود. او در ملاقات مقابل سپاهان نیز برای تیمش بازی کرد و به همین علت درخواست استقلال برای خروج نام این بازیکن از فهرست آبی پوشان رد شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "رسمی ، شرایط نهایی کاوه رضایی و ارسلان مطهری در استقلال ، خداحافظی قطعی آبی ها با یک ستاره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسمی ، شرایط نهایی کاوه رضایی و ارسلان مطهری در استقلال ، خداحافظی قطعی آبی ها با یک ستاره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید