دژاگه اولین بمب نقل وانتقالاتی استقلال، هافبک باتجربه منتظر چراغ سبز مجیدی

به گزارش وبلاگ فروش، اشکان دژاگه در دو مرحله در آستانه پیوستن به تیم استقلال بود اما هر بار بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد اما اکنون در صورت اعلام احتیاج مجیدی برای فصل آینده پیراهن آبی را برتن خواهد نمود.

دژاگه اولین بمب نقل وانتقالاتی استقلال، هافبک باتجربه منتظر چراغ سبز مجیدی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فروشاشکان دژاگه هافبک با سابقه فوتبال کشورمان در دو مرحله در آستانه پیوستن به تیم استقلال بود اما هر بار بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد اما اکنون در صورت اعلام احتیاج فرهاد مجیدی برای فصل آینده وی پیراهن استقلال را برتن خواهد نمود.

دژاگه که فصل قبل را در تیم الشحانیه پشت سر گذاشت طی 2 هفته اخیر با سفر به تهران به مداوای پای مصدوم خود زیر نظر صادقی، پزشک سابق تیم تراکتور پرداخت. هرچند حدود 2 ماه از قرارداد او با باشگاه قطری به جای مانده اما هنوز مدیران این باشگاه پیشنهادی برای تمدید قرارداد به دژاگه نداده اند.

به همین علت کاپیتان سابق تیم ملی درصدد است فوتبال خود را در تهران و یکی از دو تیم استقلال یا پرسپولیس ادامه بدهد.

این بازیکن که در مکتب فوتبال آلمان پرورش یافته و حتی به خاطر بازی برای تیم ملی کشورمان حضور در تیم ملی آلمان را رد کرد، پس از سه فصل بازی در تراکتور میخواهد بازی در یکی از تیم های بزرگ مرکز را تجربه کند. او در گفت وگوهای محبت آمیز اش تاکید نمود اگر شرایط مهیا باشد فصل بعد پیراهن یکی از این دو تیم را برتن خواهد نمود.

در حال حاضر استقلال در صدر جدول و پرسپولیس به عنوان جدی ترین رقیب او در راه رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ فصل جاری کوشش می نماید. ظاهرا علاقه اشکان دژاگه به حضور در استقلال بیشتر است. این درحالی است که فرهاد مجیدی در نیم فصل با او صحبت نموده و حتی توافقاتی هم با یکدیگر داشتند اما در نهایت دژاگه تصمیم گرفت به فوتبال قطر بازگردد تا بعد از سه سال حضور در لیگ ایران ریکاوری خوبی داشته باشد.

هرچند این موضوع سبب شد مجیدی تا حدی از دژاگه دلگیر گردد اما با توجه به اینکه استقلال با جدایی فرشید اسماعیلی در این فصل به شدت خلاء یک هافبک بازی ساز را در میانه میدان احساس می نماید، بعید نیست مجیدی ناراحتی خود را از دژاگه کنار گذاشته و با مذاکره و قرارداد بستن مدیران استقلال با او موافقت کند.

با تمامی این تفاسیر باید منتظر ماند و دید در سرانجام لیگ سال جاری و با آغاز فصل نقل و انتقلات چه اتفاقاتی پیرامون باشگاه استقلال و نقل انتقلات آن شاهد خواهیم بود.

فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دژاگه اولین بمب نقل وانتقالاتی استقلال، هافبک باتجربه منتظر چراغ سبز مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دژاگه اولین بمب نقل وانتقالاتی استقلال، هافبک باتجربه منتظر چراغ سبز مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید