خبرنگاران استاندار سیستان و بلوچستان: محدودیت ترددها در عید فطر اعمال می شود

به گزارش وبلاگ فروش، زاهدان- خبرنگاران- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به تعطیلات عید فطر و احتمال اوج گیری و شیوع ویروس کرونا محدودیت ترددهای بین شهری و برون استانی در این ایام باید اعمال شود.

خبرنگاران استاندار سیستان و بلوچستان: محدودیت ترددها در عید فطر اعمال می شود

به گزارش وبلاگ فروش احمدعلی موهبتی روز شنبه در نشست ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا اظهارداشت: با توجه به تعطیلات ایام عید فطر و ترددها احتمال اوج گیری شیوع ویروس کرونا بعد از ماه مبارک رمضان وجود دارد لذا باید محدودیت ترددها در بین شهرهای سیستان و بلوچستان و همچنین ورود و خروج از استان اعمال شود.

وی با بیان اینکه از روز سه شنبه تا روز شنبه این محدودیت ها اعمال خواهد شد اضافه کرد: جهش های متعددی در حوزه ویروس کرونا رخ داده اما آنچه در مواجهه با همه این ها لازم است رعایت 2 اصل مهم مسایل بهداشتی و رعایت فاصله گذاری برای مقابله با همه انواع این ویروس است.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان نمود: در حوزه ادارات در ایامی که در شرایط شرایط نارنجی و زرد هستیم طرح دورکاری اعمال می شود اما این نباید به معنای تعطیلی باشد و دورکاری و حضور همکاران با رعایت پروتکل ها و با نظر مدیر مجموعه باید انجام شود و در این بین نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی با حضور در ادارات بر رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت داشته باشند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز در این نشست از واکسیناسیون 77 درصدی کادر درمان خبر داد و گفت: علاوه بر این 79درصد کادر اورژانس 115 نیز تا کنون واکسیناسیون شده اند.

محمد هاشمی ادامه داد: تا به امروز 21 درصد از بیماران خاص نیز واکسینه شدند اما این آمار کمی است که دلیل آن عدم استقبال این طیف برای انجام واکسیناسیون است.

وی گفت : واکسیناسیون افراد بالای 80 سال نیز از هفته قبل آغاز شده و با استفاده از ظرفیت سه سالن از فردا در شهر زاهدان ادامه خواهد یافت.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار سیستان و بلوچستان: محدودیت ترددها در عید فطر اعمال می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار سیستان و بلوچستان: محدودیت ترددها در عید فطر اعمال می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید