جولان گرما طی دو روز آینده در تهران ، اهالی غرب و جنوب تهران در معرض گرد و خاک

به گزارش وبلاگ فروش، اداره کل هواشناسی استان تهران خاطرنشان کرد: طی 2 روز آینده در برخی ساعت ها وزش باد شدید با احتمال گردوخاک و کاهش دید موقت به ویژه در نواحی غربی و جنوبی استان مورد انتظار است.

جولان گرما طی دو روز آینده در تهران ، اهالی غرب و جنوب تهران در معرض گرد و خاک

به گزارش وبلاگ فروش، آنالیز نقشه های پیش بینی و تحلیل برونداد الگوهای پیش یابی عددی بیانگر جوی نسبتا پایدار و آسمانی صاف تا کمی ابری طی پنج روز آینده روی استان تهران است.

طی این مدت در ساعات بعد از ظهر و شب گاهی افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می گردد و طی دو روز آینده در برخی ساعت ها رخداد وزش باد شدید با احتمال گردوخاک و کاهش دید موقت به ویژه در نواحی غربی و جنوبی استان مورد انتظار است.

طی دو روز آینده در ارتفاعات گاهی افزایش ابر و در ارتفاعات بالادست شمال شرقی استان رخداد تندباد موقت و رگبار باران با احتمال رعد و برق دور از انتظار نیست.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا(11 تیر) صاف و گاهی افزایش باد با حداقل دمای 24 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (12 تیر) صاف تا قسمتی ابری و در برخی ساعت ها وزش باد با حداقل دمای 25 و حداکثر دمای 36 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 41 درجه سانتیگراد، گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "جولان گرما طی دو روز آینده در تهران ، اهالی غرب و جنوب تهران در معرض گرد و خاک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جولان گرما طی دو روز آینده در تهران ، اهالی غرب و جنوب تهران در معرض گرد و خاک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید