تصاویر عجیب حجم خرابی های انفجار گاز خانگی در ارومیه

به گزارش وبلاگ فروش، مسئول امداد متمرکز شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: انفجار منزلی در روستای خانقاه ارومیه، دو مصدوم داشت و به چندین واحد ساختمانی خسارت وارد کرده است.

تصاویر عجیب حجم خرابی های انفجار گاز خانگی در ارومیه

به گزارش وبلاگ فروش، مصطفی استادباشی گفت: بامداد دوم مردادماه بر اثر انفجار گاز در روستای خانقاه واقع در شهرک شهریار ارومیه، دو نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند و علاوه بر آن به یازده واحد ساختمانی و دو دستگاه خودرو نیز خساراتی وارد شد.

وی با بیان اینکه این انفجار ساعت 12:27 دقیقه بامداد دوم مرداد ماه رخ داد، افزود: همکاران امداد ما دو دقیقه پس از انفجار یعنی 12:29 دقیقه بامداد در محل حاضر شده و عملیات مربوط به مهار نشت گاز از علمک را که بر اثر حادثه آسیب دیده بود را مهار کرده و در ادامه گاز منزل مورد نظر را قطع و کنتور آن را جمع آوری کردند تا پس از اخذ تاییدیه ایمنی مجدد از سازمان نظام مهندسی، مجدداً وصل گردد.

مسئول امداد متمرکز شرکت گاز آذربایجان غربی درباره علت این انفجار نیز توضیح داد: مشاهدات اولیه حاکی از انفجار گاز بر اثر نشتی از اجاق گاز و شیر ناایمن آن بوده است با این حال منتظر نتیجه بررسی های نهایی هستیم.

استادباشی با اشاره به نشت یابی منطقه پس از حادثه رخ داده، گفت: همکاران ما، علاوه بر نشت یابی علمک های منطقه، بلافاصه نشت یابی های زیرزمینی را نیز انجام دادند که خوشبختانه مسئله ای از این لحاظ وجود نداشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر عجیب حجم خرابی های انفجار گاز خانگی در ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر عجیب حجم خرابی های انفجار گاز خانگی در ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید