تصادف زنجیره ای در محور نیشابور سبزوار

به گزارش وبلاگ فروش، خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از برخورد حدود 30 دستگاه خودرو سواری، اتوبوس و کامیون با یکدیگر در کیلومتر 21 محور نیشابور سبزوار اطلاع داد.

تصادف زنجیره ای در محور نیشابور سبزوار

مصطفی افشارنیک گفت: در ساعت 15:55 چهارم مهر ماه در پی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس 115 مبنی بر تصادف چندین دستگاه خودرو با یکدیگر، سه آمبولانس پایگاه های اورژانس شهری نه، عطار(حسن آباد) و مدافعین سلامت(راسخی) به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه یک نفر مصدوم شده بود که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به وسیله کارشناسان اورژانس 115 درمان سرپایی شد و سه دستگاه آمبولانس حدود 40 دقیقه تا رفع شدن ترافیک در محل، جهت تصادف احتمالی مستقر شدند.

بنا بر گزارش روابط عمومی اورژانس 115 نیشابور، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور یادآور شد: در هنگام وقوع حوادث با حفظ خونسردی با شماره 115 تماس بگیرید و ضمن اعلام آدرس دقیق محل حادثه و تعداد مصدومان احتمالی ما را در امدادرسانی سریع تر کمک نمایید و بعلاوه توصیه می گردد در شرایط جوی ناپایدار و گرد و غبار شدید ضمن رعایت فاصله طولی با سرعت مطمئنه رانندگی نمایند.

محور اصلی نیشابور به سبزوار به علت طوفان و گرد و غبار و کاهش دید، در حال حاضر مسدود است و ترددهای این محور برای ادامه راستا به سمت جاده قدیم و سمت فیروزه راهنمایی می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تصادف زنجیره ای در محور نیشابور سبزوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف زنجیره ای در محور نیشابور سبزوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید