آمادگی کارشناسان اتحادیه معاملات اتومبیل بابل برای ارائه مشاوره رایگان به مردم برای خرید و فروش اتومبیل

به گزارش وبلاگ فروش، خبرگزاری خبرنگاران- کارشناسان اتحادیه معاملات اتومبیل شهرستان بابل آمادگی کامل دارند تا به مردم برای خرید و فروش اتومبیل مشاوره رایگان ارائه کنند .

آمادگی کارشناسان اتحادیه معاملات اتومبیل بابل برای ارائه مشاوره رایگان به مردم برای خرید و فروش اتومبیل

این خبررا مسعود نبی زاده رئیس اتحادیه صنف معاملات اتومبیل شهرستان بابل درگفتگو با خبرنگاروبلاگ فروش دفترمازندران درشهرستان بابل بیان کرد و چنین گفت: مردم شهرهای استانهای شمالی (گلستان - مازندران و گیلان) برای روبرو نشدن با مسائل قانونی برای خرید و فروش اتومبیل در شهرستان بابل، می توانند قبل از انجام معامله (عقد قرارداد - تنظیم قولنامه و.....) در دفاتر معاملات اتومبیل این شهرستان ، از نظرات مشاوره ای کارشناسان خبره اتحادیه معاملات اتومبیل شهرستان بابل بهره مند شوند .

به گفته نبی زاده، کارشناسان اتحادیه معاملات اتومبیل شهرستان بابل، خواسته بحق شهروندان را تا حصول نتیجه قطعی پیگیری خواهند نمود .

رئیس اتحادیه معاملات اتومبیل شهرستان بابل در ادامه خطاب به مردم شهرهای شمالی چنین گفت: کارشناسان کاردان این اتحادیه آمادگی کامل دارند نظر کارشناسی شان راجهت خرید و فروش خودرو- عقد قرارداد و.... بصورت رایگان دراختیار شما عزیزان قرار دهند .

نبی زاده درپایان یادآورشد: اتحادیه معامعلات اتومبیل شهرستان بابل کوشش دارد با ارائه مشاوره کارشناسی به مردم، امنیت ، صحت و درستی کلیه معاهدات - معاملات و قراردادهای تنظیم شده درشهرستان بابل را تضمین نماید تا از این طریق ضمن تامین امنیت مالی و مالی شهروندان، این عزیزان بدون دغدغه بتوانند نسبت به خرید و فروش خودرو اقدام کنند. شهروندان عزیز برای بهره مندی از نظر مشاوره ای کارشناسان این اتحادیه می توانند با شماره تلفن 32209692 -011 - 09112138040 تماس حاصل کنند .

منبع: خبرگزاری آریا

به "آمادگی کارشناسان اتحادیه معاملات اتومبیل بابل برای ارائه مشاوره رایگان به مردم برای خرید و فروش اتومبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی کارشناسان اتحادیه معاملات اتومبیل بابل برای ارائه مشاوره رایگان به مردم برای خرید و فروش اتومبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید