آقای بذرپاش! دسترسی به جنابعالی سخت تر از رئیس جمهور است

به گزارش وبلاگ فروش، خلیل بهروزی فر خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: آقای بذرپاش، دسترسی به جنابعالی نسبت به رئیس جمهور بسیار سخت تر است! نمایندگان برای حل مسائل مردم به ملاقات وزرا می روند نه برای رفع کردن مسائل شخصی و دیگر مسائل.

آقای بذرپاش! دسترسی به جنابعالی سخت تر از رئیس جمهور است

به گزارش ایلنا، خلیل بهروزی فر در نشست علنی امروز (سه شنبه، 6 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: آقای بذرپاش، لطفا تکلیف مدیریت اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان را معین کنید. فرسودگی آسفالت راه های روستایی حوزه انتخابیه به حدی است که خسارات مالی و جانی برای هموطنان این دو شهرستان در پی دارد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس یازدهم اضافه نمود: تعدادی از پروژه های ملی در حوزه انتخابیه به کندی پیش می روند و یا سال هاست که متوقف شده، علی رغم پیگیری ها اقدامی صورت نمی گیرد، لذا پروژه هایی که بالای 50 درصد پیشرفت داشته اند، نگذارید این پروژه ها مجدد آسیب ببیند، چرا که این بی توجهی سبب تضییع حقوق مردم خواهد شد.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: آقای بذرپاش، دسترسی به جنابعالی نسبت به رئیس جمهور بسیار سخت تر است! نمایندگان برای حل مسائل مردم به ملاقات وزرا می روند نه برای رفع کردن مسائل شخصی و دیگر مسائل.

منبع: فرارو

به "آقای بذرپاش! دسترسی به جنابعالی سخت تر از رئیس جمهور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای بذرپاش! دسترسی به جنابعالی سخت تر از رئیس جمهور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید